הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

מליקסון: "עוזב מסיבות אישיות ובריאותיות"

צפו. עוזר מאמן הפועל ב"ש סיפר בדמעות: "לוקח פסק זמן לטפל בגוף ובנפש"

הדר יעקבי
הדר יעקבי  20.08.23 - 22:01

מאור מליקסון נפרד מהפועל באר שבע. מי שמונה לפני קצת פחות משנה וחצי לעוזר המאמן של הקבוצה החליט לעזוב באופן מיידי את המועדון, והערב (ראשון) לאחר משחקה של באר שבע נגד מכבי נתניה הוא סיפק תגובה ראשונה לנושא הזה.

מליקסון, שהתקשה לעצור את הדמעות, אמר לתקשורת: "בתחילת העונה פניתי לראשי המועדון בבקשה לעזוב את מה שאני הכי אוהב בעולם - כדורגל. הסיבות אישיות ובריאותיות והן לא מאפשרות לי לתת 100 אחוז עבור התפקיד".

עוד הוסיף עוזר המאמן: "הגוף ביקש מנוחה וגם הנפש. אף פעם לא ביקשתי כלום. היום הגיע הרגע שבו אני תולה את נעלי האימון, לוקח פסק זמן כדי לטפל בגוף ובנפש. אני ממש זקוק לזה. חוויתי שלוש שנים מדהימות כחלק מהצוות המקצועי. אבל מעבר לתארים יש אנשים. זה יותר מכל תואר. הם העיקר. פגשתי המון אנשים מדהימים, חוויתי דברים מטורפים עם האנשים שאני הכי אוהב בעולם. אני רוצה לומר תודה על אלונה ברקת בראש ובראשונה. תודה לאליניב ברדה שהוא אדם גדול".

"אין מספיק דיו כדי לתאר את האהבה שלי אליכם", אמר קשר העבר. "זר לא יבין זאת. קיבלתם אותי כמו שאני מהשניה הראשונה ועד לאחרונה. בבקשה אל תהיו עצובים, אלא שמחים בשבילי. עבדנו כל כך הרבה רגעים מאושרים ביחד ואולי עוד נעבור. העיר והקבוצה הרימו אותי מהמקום הכי נמוך להכי גבוה. אשאר האוהד הכי שרוף של הקבוצה כמו שתמיד הייתי. אדום לנצח. אני מבטיח שבקרוב אפרד ממכם כמו שצריך וכמו שמגיע לכם".

אליניב ברדה על העזיבה של מאור מליקסון: "אני יודע שהוא הולך עם הדבר הזה הרבה זמן ודי בגללי הוא המשיך עד שהוא כבר לא יכול היה. זהו. ננסה להסתדר עם מה שיש. הוא שלם עם עצמו. הוא יד ימני בהכל. באימונים ובמשחקים ובהכל. סומך עליו בעיניים עצומות. זה יחסר לי מאוד, אבל אני מאמין שהוא צריך את השקט שלו ואני מכבד את זה"

כאמור, העזיבה מגיעה לאחר בקשה שהגיעה מצד שחקן העבר, שכבר פנה בקיץ האחרון לראשי הקבוצה וביקש לסיים את תפקידו מתוך כוונה לעזוב בכלל את עולם הכדורגל לאחר קריירה קצרה כאיש צוות מקצועי. הצדדים הסכימו לאפשר למליקסון לעזוב לאחר שהקבוצה תסיים את שלבי המוקדמות באירופה.

כזכור, אגדת המועדון, שסיים את הקריירה ככדורגלן פעיל בהפועל באר שבע והיה חלק מהשושלת הגדולה בעשור הקודם, הודיע על פרישה ב-1 בינואר 2020 ומאז שימש במועדון במספר תפקידים כמו עוזר מאמן, מאמן זמני ומנהל מקצועי של מחלקת הנוער של האדומים מהנגב.