הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"מחפשים לצרף עוד מגן, שוער ושחקן התקפה"

הפועל פ"ת רוצה להתחזק ומרוצה מהניצחון: "הכיוון שלנו חיובי"

רותם פלדברג
רותם פלדברג  22.08.23 - 07:29

הפועל פתח תקווה שמחה מהניצחון הראשון שהשיגה אמש (שני) עם 1:2 נגד בני ריינה בגביע הטוטו, בו סיימה לבסוף במקום ה-13. זה היה המשחק האחרון במפעל לאחר שתי תוצאות תיקו ושני הפסדים שהיו לה, ובקבוצה בטוחים שהביטחון יעלה לקראת פתיחת הליגה.

״הניצחון היה חשוב מאוד למורל. שמחים מאוד שהתעשתנו והפכנו את התוצאה. הראנו הרבה אופי, וראינו שיפור ביכולות״, אמר גורם במועדון. ״התחלנו את התקופה האחרונה עם סגל מאוד חסר, זאת הייתה תקופה מאוד קשה ונקווה שהכל ייראה אחרת עם פתיחת הליגה".

במקביל הקבוצה ממשיכה להעביר שחקנים בבקרה, להחזיר לכושר את הפצועים ולקבל תמיכה מהקהל שממשיך לרכוש מינויים. בנוסף, היא חתמה על הסכם עם קבוצת ״מבנה״ שתהווה כספונסרית הראשית שתלווה אותה ב-3 שנים הקרובות. ״שחקנים עוברים בבקרה, שחקנים התאמנו בצורה מלאה אחרי פציעה, הכיוון הוא חיובי, ונעשה הכל כדי להיות הכי מוכנים שיש״, אמרו במועדון.

בסביבת המועדון מבהירים כי הם לא סיימו להתחמש ומצפים לרכש נוסף: ״אנחנו צריכים לצרף עוד מגן, עוד שוער ועוד שחקן התקפה. עדיין לא השלמנו את הסגל. עד תחילת הליגה אנחנו מקווים לצרף עוד שחקנים. הבסיס והיסודות נמצאים כאן בקבוצה, ואנחנו צריכים לחזק אותה ללא ספק".

בחזרה למשחק אמש. במועדון התייחסו לרמת המשחק וליכולות הנוכחיות. ״אפשר היה לחלק את המשחק לכמה חלקים", ניתחו בקבוצה, "הפתיחה הייתה טובה, אבל היו לנו כמה מצבים שהחמצנו בלי סיבה. לאחר מכן ספגנו שער שלא היינו צריכים לקבל ובמחצית השנייה היה חוסר סדר במשחק שלנו. אבל תמיד צריך לשאוף לשפר ולתקן, ואנחנו שמחים שזה הצליח לנו והבאנו ניצחון".

רם לוי וסמואל בראון עלו כמחליפים לאחר שהחלימו מהפציעות והיו כשירים לשחק. גולן בני, שחתם שלשום בקבוצה, נכנס כמחליף במחצית השנייה ונתן את הופעת הבכורה בעקבותיה זכה למחמאות. בינתיים אבי ריקן נראה מעוּדד מאוד, ומקווה לחזור בקרוב לכשירות.

הקבוצה שילבה שחקני נוער במשחקים האחרונים בעקבות ענייני הבקרה והפציעות, כשאחד מהם הוא רז זרבאילוב, שקיבל מעופר טסלפפה את הבמה לשחק אמש עם הקבוצה הבוגרת, וכבש את שער הבכורה שלו. ״עופר נתן לי את ההזדמנות, שמחתי מזה מאוד וכשעליתי לדשא רציתי לטרוף את המגרש״, אמר זרבאילוב בסיום.