רשמית: אלישע לוי ישאר לעוד עונה בחיפה

כפי שפורסם באתר המאמן ממשיך: "לא שיחקנו נכון הפעם, אך נתנו את הכל". שחר לשחקנים לאחר ה-1:0 בגמר מול הפועל: "משאיר טעם רע, אך תרימו את הראש".

תומר לוי
תומר לוי  25.05.11 - 22:55

תחילת כתבה

מכבי חיפה אמנם לא הצליחה להשיג את הדאבל לאחר 20 שנה, אך כנראה שהעונה הטובה בסך הכל של האלופה הטרייה עשתה את שלה. גם ההפסד 1:0 להפועל תל אביב בגמר גביע המדינה לא השפיע לרעה על יעקב שחר, שהודיע למאמנו אלישע לוי שהוא ממשיך במועדון מהכרמל גם בעונה הבאה.

   

לוי, שהגיע למועדון ב-2008, זכה ללא מעט ביקורות על היכולת של הירוקים תחתיו כאשר במהלך העונה אף עלו ספקות בנוגע לעתידו בכרמל. האליפות שהשיג השנה, שמצטרפת לתואר נוסף מ-2008/09, סיפקו ככל הנראה את התשובות מבחינת המאמן. המשמעות היא שבעונה הבאה יזכה לוי לעמוד על הקווים כאשר הירוקים ינסו להעפיל שוב אל שלב הבתים של ליגת האלופות. כזכור המאמן היה שותף לקמפיין האלופות בעונת 2009/10.

מלבד ההודעה הרשמית שהגיעה בנוגע לעתידו של המאמן היה גם משחק כדורגל. על אף המומנטום החיובי עימו הגיעה חיפה, כנראה שמול הסטטיסטיקה קצת יותר קשה להיאבק. רק פעם אחת כאשר נפגשו האלופה וסגניתה בגמר הגביע הצליחה הראשונה לנצח. שער של סלים טועמה בדקה השנייה חיזק את הנתון. כעת מלבד הדאבל אותו כל כך רצו בכרמל להשיג, ימשיכו שם להמתין למפגש מחוייך עם נשיא המדינה, מה שלא קרה מאז עונת 1997/98.

על אף ההודעה החיובית שיצאה בסיום, נשיא המועדון יעקב שחר נשאר מעט מאוכזב בשל תוצאת הגמר. שחר אמר לשחקנים בסיום: "חבל שלא לחצנו, זה משאיר קצת טעם רע, אבל תרימו את הראש".

"הם עשו שער מוקדם ונאלצנו לרדוף אחריהם. הם טובים במתפרצות. ניסינו להתקיף עם כל הכלים שלנו והגענו לכמה חצאי הזדמנויות. שחקנים שלנו נתנו הכול ולחמו", אמר בסיום אלישע לוי, "לא שיחקנו נכון, כשאתה משחק נגד הגנה כזו צפופה צריך לבעוט גם מהקו השני ולא עשינו את זה".

לאחר שהתפנה מהניתוח המקצועי מאמן הירוקים סיכם את העונה שעברה על קבוצתו: "עשינו עונה מצוינת בסך הכל. החזרנו את האליפות שזהו הדבר הכי חשוב למרות שאני לא מזלזל בגביע. אנחנו יכולים להיות גאים, התגברנו על הרבה מכשולים ובסופו של דבר השגנו את המטרה החשובה ביותר - להיות אלופי הליגה".