בגלל הסערה: משחק הגביע בין קרית שמונה למכבי נדחה

הסופה הכריעה: השופט, מנשה משיח, החליט לא לקיים את רבע גמר הגביע בשל תנאי המגרש. לא ברור למתי יידחה המפגש, אך האוהדים התבקשו לשמור את הכרטיסים. כתוצאה מכך: בן חיים יחמיץ את משחק העונה בליגה

תומר לוי ושירלי בר דיין  11.02.15 - 19:43
תחילת כתבה

דרמה ענקית הגיעה מהמגרש בקרית שמונה - שעה לפני פתיחת מפגש רבע הגמר בין הקבוצה המקומית למכבי ת"א הוחלט לבטל את קיום המשחק בגלל מזג האוויר הסוער. השופט מנשה משיח בדק את הדשא והחליט לא לסכן את שחקני הקבוצות. שעה קודם כלומר בשעה 19:00, עוד נראה היה שהמפגש יתקיים כסדרו, אבל לאחר מכן החל גשם שלא הפסיק והוביל להודעה הסופית. 

כרגע לא ברור מתי יתקיים המשחק הדחוי אבל צריך לזכור שהגומלין אמור להיערך בתחילת מרץ, כך שיש מספיק זמן כדי למצוא תאריך ראוי. בכל מקרה, מדובר באכזבה ענקית לאוהדי הקבוצות ובייחוד לאלה שהגיעו מתל אביב. ראשי הקבוצות מסרו לאוהדים שתיכננו להגיע לאצטדיון - לשמור את הכרטיסים כדי שיכנסו חינם למפגש החוזר.

חשוב לציין שבעקבות מזג האוויר הסוער בצפון, אוהדים רבים של מכבי ת"א חששו להגיע לקריית שמונה - ומסתבר שצדקו. גם פאקו הסכים עם ההחלטה. "אני חושב שהשופטים צדקו", אמר מאמן מכבי ת"א, "אי אפשר היה לקיים פה משחק כדורגל ראוי. הקהל לא היה רואה פה כדורגל, הדשא פשוט לא מספיק טוב". אגב, כבר משעות הצהרים, השחקנים חששו מכשירות המגרש ופחדו שזה יקשה על איכות המשחק.

מדובר בחדשות רעות לטל בן חיים, שהיה מוצהב למשחק המתוכנן, אבל בגלל שהוא נדחה - הוא יחמיץ ככל הנראה את משחק הליגה נגד קרית שמונה ביום שני הבא. הסיבה: כל עוד לא נשרקת שריקת הפתיחה - העונש נשאר בעינו ועובר למשחק הקרוב.

אכזבה נוספת מגיעה מכיוונו של גילי ורמוט, שלא נכלל בסגל למשחק מול מכבי נתניה ואמור היה לקבל דקות ראשונות במדים הצהובים. מי שחיכה לרגע שבו קפטן הפועל ת"א לשעבר ילבש צהוב - יאלץ להמתין לפחות עד יום שני הבא.