אופואדו, כהן ואצילי צפויים לפתוח מול סכנין

במכבי ת"א לא מודאגים מאי החיזוק בחלון. דסה יחזור ל-11?

תומר לוי
תומר לוי  06.02.19 - 10:42
תחילת כתבה

בעוד שאר קבוצות הליגה התחמשו בחלון החורף, מכבי תל אביב פתחה וסיימה אותו עם רכש אחד בלבד - אורוש ניקוליץ', שעדיין לא שיחק בגלל פציעה. בשבועות האחרונים צצו וירדו שמות של מועמדים לחזק את החלק הקדמי, אבל בסופו של דבר אף אחד לא הגיע.

למרות זאת, במכבי ת"א לא ממש מודאגים מחוסר הפעילות בחלון. "לפעמים עדיף לא לנענע את הספינה יותר מידי. יש לנו מרקם חברתי ומקצועי מצוין ולא היה צורך להביא מישהו שלא בטוח היה משדרג אותנו מקצועית. בנינו כאן משהו יפה בקיץ ולפעמים עדיף להשאיר את הדברים ככה", אמרו במועדון.

היום (רביעי, 20:45, ישיר ב-5SPORT) מכבי ת"א תתארח אצל בני סכנין בעכו במשחק הראשון ברבע גמר גביע המדינה. ולדימיר איביץ' צפוי לערוך מספר שינויים כשיונתן כהן, עומר אצילי וצ'יקו אופואדו, שהחלים ואתמול ערך אימון מלא, נמצאים בתמונת ההרכב.

שחר פיבן צפוי לחזור למרכז ההגנה, כאשר אופיר דוידזאדה ואלי דסה עשויים גם לפתוח. "דסה היה מרוכז בהעברות עכשיו שזה נגמר צריך להחזיר אותו לעניינים", אמרו במכבי ת"א.

הרכב משוער: פרדראג ראיקוביץ'; אלי דסה, ז'איר אמאדור, שחר פיבן, אופיר דוידזאדה; דן גלזר, דור פרץ, אבי ריקן; עומר אצילי, צ'יקו אופואדו, יונתן כהן.

הדפס