חשש בסכנין מפציעה ארוכה של מוחמד גאדיר

נפצע בתבוסה למכבי. על ספסול קנדיל: "זקוק לניקוי ראש"

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  07.02.19 - 08:05
תחילת כתבה

לפני המשחק אמש נגד מכבי תל אביב, הפסימיות שררה בבני סכנין ואחריה המצב רק החריף. הקבוצה מהמגזר הובסה 4:1 ע"י המוליכה והפכה את גומלין רסע גמר הגביע ללא רלוונטי. בניגוד למשחק נגד עירוני ק"ש, מוחמד אבו יונס לא זעם על שחקניו אמש, אלא לחץ את ידם, אך נראה שהוא חושש לעתיד המועדון.

מעבר לעובדה שהקבוצה ככל הנראה סיימה את דרכה בגביע המדינה, בסכנין חוששים ממצבו של החלוץ, מוחמד גאדיר שנפצע והוחלף. גאדיר נפצע בברכו וסבל מכאבים עזים, הוא צפוי להיבדק ולאחר מכן תתבהר שאלת משך ההחלמה.

ההפתעה הגדולה בהרכב של בני סכנין אמש הייתה ספסולו של השוער הבכיר, מחמוד קנדיל. עם הגעת השחקנים לחדר ההלבשה, הצוות המקצועי קרא לקנדיל והסביר לו שהוא לא פותח. גורם במועדון אמר: "דרסיליה החליט שקנדיל זקוק לניקוי ראש, בסכנין מאמינים בו ובמתן עמבר".

האוקראיני, אלכסנדר סטצ'נקו רשם הופעת בכורה בהרכב. תחילה הציב אותו דרסיליה כמגן ימני ובהמשך הוא תופקד בעמדת הקשר האחורי. בסכנין התרשמו מהשחקן שיכול לשמש במספר תפקידים. החלוץ הניגרי, שאייבו איברהים ללה, כבש במשחק הבכורה שלו, אך לא היה מספיק מעורב. אלכסנדר סטניסבלייאביץ' שהיה בסגל, אך לא שותף והוא צפוי לקבל דקות במשחק הליגה הקרוב בין הקבוצות.

מהראן ראדי אמר לאחר המשחק: "אני חושב שמתחילת מהמשחק זה לא היה כוחות. במחצית השנייה ניסינו ליזום, לעשות מהלכים והיינו גם שווים יותר מגול אחד, אבל מכבי מעל הליגה ואין בזה ספק. קיבלנו גולים מאוד קלים שלא מתאימים לקבוצה מליגת העל וצריך לתת את הדעת על זה. אנחנו קבוצת תחתית שצריכה לאגור נקודות ומשחק ההגנה שלנו צריך להשתפר כדי שזה יקרה. הקבוצה הזו צריכה להביא מעצמה יותר".

על המאמן החדש שלו הוסיף ראדי: "גיורגי? כדי שהמאמן יהיה טוב, השחקנים צריכים להיות טובים על המגרש. שחקנים מקצוענים צריכים להתאים את עצמם למאמן ולא להפך".

הדפס