שביעות רצון במכבי. כהן: "עשינו את זה קל"

הצהובים קרובים לחצי הגמר, החלוץ: "נגיע מוכנים גם לליגה"

תומר לוי
תומר לוי  07.02.19 - 08:20
תחילת כתבה

שביעות רצון במכבי ת"א לאחר ה-1:4 הגדול על בני סכנין, במשחק הראשון מתוך שניים ברבע גמר גביע המדינה. במועדון אמרו: "הגענו למשחק חוץ שיכול היה להיות בעייתי. עשינו את זה קל, התוצאה הזו מספיקה כדי לעלות".

בנוסף, סיפוק רב בקבוצה מחוליית ההתקפה, במיוחד מיונתן כהן וצ'יקו אופואדו. "בכל משחק שהם נכנסים הם עובדים וכובשים", ציינו. במכבי הבהירו שרק אחרי שהאליפות תובטח באופן סופי, הם ישבו עם השחקנים על החוזים לעונה הבאה.

יונתן כהן, שניצל את ההזדמנות וכבש צמד, הגיב למשחק: "אני חושב שעשינו את זה קל, באנו מוכנים. זה משחק ראשון מתוך שניים, רצינו להשיג מקדמה ואני שמח שהשגנו אותה. אנחנו עם הפנים לליגה. אני חושב שכולם פה מוכנים, עובדים קשה, כל אימון הוא כמו האימון האחרון של כל שחקן פה, ורואים את זה על המגרש במשחקים. כולם מגיעים מוכנים וצריכים להוכיח כשהם מקבלים את ההזדמנות".

על שיטת הרוטציה אמר: "אלו השיקולים של המאמן, עובדה שזה מצליח לו. הוא משאיר את כולם מוכנים ורעבים וזה סוד ההצלחה שלנו העונה. אנחנו מראים לכל אורך העונה שאנחנו לא מקלים ראש באף קבוצה או משחק, נבוא אפילו יותר מוכנים למשחק הליגה מול סכנין, אין שום עניין של שאננות".

"אני בטוח שביום שני הם לא יעשו לנו חיים קלים", המשיך החלוץ. "בגביע אסור למצמץ, אתה משלם על טעויות באופן מיידי ואנחנו שמחים על הצעד המוצלח שעשינו לקראת הגומלין. הסיכויים שווים לכל קבוצה, גביע זה גביע. השער של מיכה מדהים, שתי הרגליים שלו חזקות באותה מידה. אני מאושר בשבילו. הקהל נותן לנו ביטחון ודוחף אותנו, במיוחד במזג אוויר כזה ושהמשחק לא במרכז הארץ. אנחנו אוהבים את הקהל".

בנושא הפציעות, עדיין לא ברור עדיין מתי אורוש ניקוליץ' ואייל גולסה. בכל מקרה, השניים צפויים להיות כשירים לכל המאוחר עד לתחילת הפלייאוף.

הדפס