בחדרה מרוצים: "טוב שחוגג לא התעקש על אלמוג"

החלוץ קירב את הקבוצה לחצי הגמר. רבאח: "כפר קאסם לא הפסידה בבית". מתיאוס ולבאבידי צפויים להיות כשירים לבני יהודה

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  07.02.19 - 08:35
תחילת כתבה

שביעות רצון בהפועל חדרה לאחר הניצחון על מ.ס. כפר קאסם (2:3) במשחק הראשון ברבע גמר גביע המדינה, תוצאה שמעניקה לה יתרון משמעותי לקראת הגומלין. הקבוצה של ניסו אביטן הגיעה דרוכה ועלתה ליתרון כפול ומוקדם, אך התקשתה לסגור את הסיפור. חדרה הייתה יכולה להגדיל את היתרון, אך סבלה מחוסר מזל. למרות דקות בהן כפר קאסם הייתה קרובה לשוויון, בחדרה היו מרוצים מהתוצאות הסופית.

מי שסחט אינספור מחמאות הוא החלוץ אילון אלמוג, שהשלים שער שלישי בשתי הופעות. במועדון התלוצצו: "טוב שחוגג לא התעקש לצרף את אלמוג ממכבי תל אביב". המגן הימני דיא לבאבידי ושחקן הכנף ניית'ן אודווה בלטו.

שחקן ההגנה ויסאם רבאח התייחס לניצחון: "בגביע תמיד לנצח זו תוצאה טובה, ידענו שהם לא הפסידו במגרשם הביתי מתחילת העונה. זה ניצחון טוב ואנחנו מחכים למשחק הבא". על הגומלין: "אין משחק קל, יצאנו מהמחצית וספגנו שער, התחיל לחץ. אין משחק קל בגביע".

השחקן התייחס ליריבה: "כפר קאסם היא קבוצת צמרת, יש להם שחקנים טובים. המגרש טוב, אני מאחל להם לעלות ליגה". לקראת המשך העונה: "מתחבר לנו טוב, אנחנו מקום שלישי בליגה, יש לנו את המשחק הכי חשוב העונה נגד בני יהודה. אם ננצח זה יעשה לנו טוב במאבקי הפלייאוף העליון. בני יהודה טובה או לא טובה, הכל תלוי בנו. צריכים להיות מרוכזים, לעמוד טוב על המגרש. לעשות מה שניסו יגיד ונקווה להביא תוצאה טובה".

הבלם הספרדי דויד מתיאוס לא היה בסגל בשני המשחקים האחרונים בשל פציעה. במועדון מעריכים שיהיה כשיר למפגש נגד בני יהודה. המגן הימני דיא לבאבידי, שביקש להתחלף כי חש רגישות בשריר הירך האחורי, גם צפוי להיות כשיר.

הדפס