צפו בחגיגות. אבוקסיס: "השנה הכי שמחה"

בני יהודה הציגה את הגביע בת"א, 10 אלף הגיעו לאירוע. צ'יבוטה קילל את מכבי ת"א

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  23.05.19 - 19:55
תחילת כתבה

מעט יותר משבוע בלבד אחרי גמר גביע המדינה הדרמטי, בו בפעם השנייה בשלוש שנים שבני יהודה זכתה אחרי ניצחון בפנדלים, הכתומים השלימו הערב (חמישי) את החגיגות עם אירוע מיוחד בפארק דרום בתל אביב. צפו בחגיגות של השחקנים, אנשי הצוות המקצועי עם כ-10,000 אוהדים.

שרת הספורט, מירי רגב, אמרה לקבוצה: "אתם קבוצה ענקית ממקום קטן, מהשכונה. אבל שכונה זה נשמה וזה מה שיש לכם. נשמה, לב וגאווה ויחד עם האמונה שלכם, ניצחתם את הגביע הזה ואת האליפות. אתם גאווה גדולה למדינת ישראל, לתל אביב, לבני יהודה".

שחקני הקבוצה עלו על הבמה בזה אחר זה, כשהקהל קרא בשמם, ובין השאר קרא למגן שי קונסטנטין ולשוער אמיליוס זובאס להישאר בקבוצה גם בעונה הבאה. בנוסף, מאוויס צ'יבוטה הקניט את מכבי תל אביב ושר: "לז**ן את מכבי".

בעלי הקבוצה, ברק אברמוב, אמר: "כששאלו אותי לפני שלוש שנים מה החזון המקצועי שלי. עניתי שאני רוצה לזכות בתואר עם בני יהודה, בגביע המדינה. אנשים חשבו שאני לא נורמלי, כי זה לא קרה כבר 30 שנה. לא חשבתי שזה יקרה כבר בעונה הראשונה וזה היה מתוק. וכבר אז הבטחתי שלא תצטרכו לחכות עוד 30 שנה. חלפו שנתיים ואני חייב להודות שהגביע הזה לא פחות מרגש אפילו יותר מהקודם כי הוא מעיד על דרך וחותמת על עונה היסטורית וניצחונות מדהימים שמזכירים את הימים הגדולים של בני יהודה".

 "זה שייך קודם כל לכם, האוהדים הכי טובים בישראל", המשיך אברמוב. "כמובן גם לשחקנים המדהימים שלנו ולצוות המקצועי שהוכיח שיש למי להאמין ויש על מי לסמוך והם עובדים ימים כלילות כדי שהמועדון יצליח. משפחה כתומה שיודעת לעבוד קשה כדי שהמועדון ישיג את מה שהוא רוצה. כשלוש שנים אנחנו עושים הכל כדי להביא לכם גאווה ושמחה על המגרש, אבל לא רק.

"בני יהודה לא עוד מועדון כדורגל. זה המועדון הכי מיוחד בספורט הישראלי. תודה נוספת אליכם לאוהדים כי הכל בשבילכם ובזכותכתם וכולנו עובדים ימים כלילות עדי שתוכלו ללכת עם הראש למעלה, החזה מתוח ותוכלו להגיד בגאווה אני אוהב בני יהודה, אני כתום בנשמה".

יוסי אבוקסיס לא הסתיר את התרגשותו ואמר: "אני מאמן בערך מ-2011 ורוצה להגיד לכם שזו השנה הכי שמחה שלי כמאמן כדורגל, כי נהניתי. לפני שאני מודה לכולם, אני מודה לשחקנים האלה כי הם עשו את השנה הגדולה הזאת ומגיע להם כל הכבוד קודם כל".

דבריו של המאמן נקטעו על ידי תשואות הקהל והוא המשיך: "אחרי השחקנים, הצוות המקצועי. העוזרים שלי יעקב אסייג ואורי גוטמן ובראש ובראשונה, לפעמים אני קצת מסתבך איתו כי הוא חבר שלי, הפכנו להיות חברים לפני בני יהודה ואני בטוח שנישאר חברים כל החיים - ברק אברמוב. בכדורגל של היום, בעלים שנותן כוח לצוות מקצועי זה לא פשוט. אני אוהב את כולם ואת המועדון הזה. מה שעשיתם בחצי גמר ובגמר וראיתי 13-14 אלף אוהדים, מחייב אתכם לבוא לעודד אותנו בכל משחק. זאת השנה הכי מדהימה בחיים שלי, ואני אוהב אתכם".

הקפטן הכתום, איציק עזוז, העדיף להיות תמציתי: עזוז: "אין לי הרבה מה להגיד, חוץ מזה שאני אוהב את כולכם. מקווה שתמשיכו לבוא ולעודד אותנו ונמנף את הגביע הזה. אוהב את כולכם, תודה רבה".