מאזו ינוח, מזרחי עשוי לפתוח נגד חיפה

נס ציונה חולמת על סנסציה. עוזרי: "צריכים להתנתק מהליגה"

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  20.12.19 - 06:26
תחילת כתבה

סקציה נס ציונה תערוך היום את האימון המסכם שלה לקראת המפגש מחר נגד מכבי חיפה במסגרת גביע המדינה. במועדון מעודדים מהתיקו נגד מכבי תל אביב וינסו לחולל סנסציה בסמי עופר. ע"פ האימונים האחרונים, עמיר תורג'מן מתכנן רוטציה רחבה. דרייס וויטנס וגיא בדש ימשיכו להיעדר בשל פציעות, סביין לילאיי ושי אליאס נמצאים בספק.

עומרי גלזר עשוי לרדת לספסל נגד הקבוצה ממנה הושאל ומתן זלמנוביץ' יזכה להזדמנות בהרכב. גם בחלק האחורי תורג'מן מתכנן רוטציה. בן סיטלקול ונועם כהן שלא שיחקו תקופה ארוכה, נמצאים בתמונת ההרכב. מושאל נוסף ממכבי חיפה, סייקו טורה עשוי לרדת לספסל, כמו גם כובש השער נגד מכבי תל אביב, אלעד שחף.

אופיר מזרחי שהחלים צפוי לקבל את חולצת ההרכב נגד האקסית. מוסא מאזו התלונן על עייפות ונראה כי תורג'מן ירענן את החלק הקדמי. רז שטיין ודיויד בויסן שלא פתח בהרכב בשלושת החודשים האחרונים עשויים לפתוח.

עמיר תורג׳מן אמר לקראת המשחק נגד מכבי חיפה: "משחק קשה מאוד בגביע נגד קבוצה מצוינת. אנחנו כמועדון לא מוותרים על שום משחק ושום תואר. נבוא מוכנים לעשות את העבודה שלנו. הזזנו טיפה את המאבקים בליגה הצידה, מתמקדים במשחק הגביע".

קפטן הקבוצה, איתי עוזרי הוסיף: "צריכים להתנתק מהרקע בליגה. המשחק ממש לא מפריע לנו. שחקנים מקצוענים עולים לכל משחק שיש להם בלו"ז ועושים הכי טוב שהם יכולים. לא חושבים על המצב בטבלה. יש משחק - עולים כדי לנצח אותו. נקודה".