עומרי גלזר יקבל מנוחה נגד מכבי חיפה

תורג'מן יערוך שינויים בהרכב נס ציונה, מזרחי ושטיין ב-11. המאמן: "אנחנו פוגשים את ההתקפה הטובה בליגה"

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  21.12.19 - 07:20
תחילת כתבה

סקציה נס ציונה תפגוש היום (שבת, 15:00, ישיר ב-5SPORT) את מכבי חיפה, והמאמן עמיר תורג'מן מתכנן לבצע רוטצייה רחבה בהרכב. השוער המושאל מהירוקים, עומרי גלזר, יזכה למנוחה ומתן זלמנוביץ' יקבל קרדיט בין הקורות.

החלק האחורי יעבור מתיחת פנים. איתי עוזרי ואושר אבו ימשיכו לקבל קרדיט, שחקן נוסף שעלה עם הקבוצה מהלאומית, בן סיטלקול, יפתח. כמו כן, מסתמן כי סביין לילאיי ושי אליאס, שהחלימו מפציעות, לא יפתחו ב-11, ושלישיית הקישור שפתחה נגד מכבי תל אביב תנסה לעצור את מרכז השדה של מכבי חיפה.

בחלק הקדמי לתורג'מן הייתה התלבטות, אך לבסוף רז שטיין ואופיר מזרחי הם אלה שיעלו בהרכב. דייויד בויסן צפוי להשתלב מהספסל, כשמוסא מאזו יזכה למנוחה לאחר שהתלונן על עייפות.

למרות המצב הקשה בליגה, נס ציונה לוקחת את המשחק ברצינות רבה. תורג'מן העביר לחניכיו תדרוך וידאו ואמר: "מכבי חיפה קבוצה מאד מוכשרת ויש לה את ההתקפה הטובה בליגה. אנחנו צריכים להיות מרוכזים כל המשחק, זה גביע והמשחק יכול להתארך".

הרכב משוער: מתן זלמנוביץ'; בן סיטלקול, רומריק אטו, אושר אבו, איתי עוזרי, נועם כהן; אלעד שחף, אופק ביטון, אילון ירושלמי; אופיר מזרחי ורז שטיין.