שרי ינוח. התלבטות בין שועה לרוקאביצה

בלבול יערוך שינויים בהרכב חיפה מול אום אל פאחם בגביע

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  14.01.20 - 09:14
תחילת כתבה

אחרי שהתאוששה מההפסד הכואב במשחק העונה עם ניצחון על מכבי נתניה, ובהמשך ראתה את הפער מהפסגה מצטמק ל-4 נקודות בלבד, מכבי חיפה המעודדת תתארח הערב (19:20, שידור ישיר ב-5PLUS) בשמינית גמר גביע המדינה אצל הפועל אום אל פאחם, מי שהדהימה את מכבי תל אביב בסיבוב הקודם. "רק לנו יש מה להפסיד במשחק הזה", אמרו במועדון לשחקנים, שמצידם הדגישו כי "אנחנו לא רוצים להיות חלק מסנסציה".

אף שבמכבי חיפה כמובן לוקחים את המשחק ברצינות רבה, מרקו בלבול צפוי לערוך כמה שינויים בהרכב. צ'ארון שרי, ששותף בכל המשחקים מאז הצטרף ורק באחד לא פתח (בהפסד למכבי ת"א בסיבוב הראשון), לא יכלל ב-11. במועדון מרגישים כי הקשר ההולנדי סובל מעייפות, ולכן מצוי בכושר פחות טוב לאחרונה. מקסים פלקושצ'נקו צפוי לשחק על חשבונו.

מוחמד עוואד תורגל גם כן בהרכב באימון המסכם, והמשמעות היא שסינטיהאו סולליך ויאניק וילדסחוט יחכו על הספסל, בעוד דולב חזיזה עתיד לפתוח באגף השני. ההתלבטות היחידה שנותרה לבלבול היא לגבי השחקן בשפיץ, כאשר ירדן שועה וניקיטה רוקאביצה תורגלו לסירוגין. כפי שפורסם כבר אתמול בערוץ הספורט, טרנט סיינסברי יירד לספסל, ועופרי ארד ואעיד חבשי ישתפו פעולה במרכז ההגנה.

לצד ההכנות למשחק, בחיפה גם ממשיכים לבחון אפשרויות של חיזוק הסגל בחלון ההעברות הנוכחי, כשהרצון הגדול ביותר של מרקו בלבול הוא לצרף קשר אחורי זר. במועדון עוקבים בימים אלה אחרי כמה שחקנים שהוצעו להם.

הרכב משוער: ג'וש כהן; ארנסט מאבוקה, אעיד חבשי, עופרי ארד, סאן מנחם; יובל אשכנזי, נטע לביא; דולב חזיזה, מקסים פלקושצ'נקו, מוחמד עוואד, ירדן שועה (ניקיטה רוקביצה).