הבלם אופק פישלר ישוב להפועל חיפה

שחקנה של הפועל נוף הגליל יקיים את משחקו האחרון בלאומית

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  16.01.20 - 18:28
תחילת כתבה

אופק פישלר ישוב להפועל חיפה. הבלם בן ה-23 ישחק מחר (שישי) במדי קבוצתו, הפועל נוף הגליל, ואז יחזור למועדון נעוריו. פישלר רשם העונה 19 הופעות בליגת המשנה. בחיפה החליטו על המהלך בעקבות מכת הפציעות בחלק האחורי.

שקט בחדר ההלבשה, שריקות בוז וקללות לעבר ההנהלה, הצוות המקצועי והשחקנים מבשרים בדרך כלל על הפסד או הדחה ממפעל מסוים, אך אלו היו מנת חלקה של הפועל חיפה שהשיגה את הכרטיס לרבע גמר גביע, לאחר ניצחון (0:1) על מ.ס. כפר קאסם.

השער של גידי קאניוק בדקה השנייה לא בישר על היכולת המאכזבת של הפועל חיפה בהמשך. לא ניתן לציין ולו שם אחד שהצטיין במשחק נגד הקבוצה מהליגה הלאומית. במשך דקות ארוכות הפועל חיפה התקשתה מול כפר קאסם. לחץ רב הורגש מהיציעים שדרשו יכולת טובה יותר, וכן לחימה של השחקנים.

במשך דקות ארוכות מעט האוהדים שהגיעו לאצטדיון סמי עופר העבירו ביקורת על מי ששיחק, הצוות המקצועי ומקבלי ההחלטות. החגיגות בחדר ההלבשה היו מאופקות מאוד. מצד אחד הקבוצה ממשיכה לחלום על התואר, אך מנגד היכולת הלא משכנעת היא תמרור אזהרה לקראת המשך הליגה.

"מלבד הכרטיס לרבע גמר גביע המדינה, אין מה לקחת מהמשחק נגד כפר קאסם. התפללנו שהמשחק ייגמר ולא נתבזה על כר הדשא שלנו. זה היה מביך", אמרו במועדון. מנגד היו כאלה שחשבו אחרת: "גם מכבי חיפה עם תקציב גבוה פי כמה, התקשתה נגד קבוצה מהלאומית. בגביע לא זוכרים את היכולת, אלא רק את התוצאה. העיקר הניצחון".

הבעלים, יואב כץ אמנם הספיק לראות שני ניצחונות מאז נחת בישראל, אך באוזני קרוביו הוא ביקר את היכולת ונראה מאוכזב מאוד. במועדון יאיצו את השיחות עם אמרי וולשמן בכדי להגיע עמו לסיכום בנוגע לעזיבתו. הדבר יסלול את דרכו של יאקוב סילבסטר לקבוצה.