לוי: "הבנתי שקינדה סגר בקבוצה מארה"ב"

מאמן בית"ר רמז שהקשר בדרך החוצה. איינבינדר נפצע ופונה לבית חולים

תומר לוי
תומר לוי  16.01.20 - 20:45
תחילת כתבה

בית"ר ירושלים העפילה לרבע גמר גביע המדינה אחרי 1:3 על בני ריינה, אבל יכול להיות שזה לא הדבר שהכי חשוב לה הערב (חמישי). רוני לוי הודה מיד בסיום המשחק שגדי קינדה בדרך לעזוב את הקבוצה מהבירה כשאמר: "הבנתי שהוא סגר בקבוצה מארצות הברית".

כפי שפורסם לראשונה בערוץ הספורט, קינדה סיכם עקרונית לארבע שנים בקנזס סיטי מה-MLS. בינתיים, הקשר הגיע למשחק של בית"ר הערב בטדי וצפה מהיציע בחבריו מזיעים מול הקבוצה מליגה ב' בדרך לשמונה האחרונות של גביע המדינה.

"ניצחנו, עברנו שלב וזה חשוב מאוד. הרבה צעירים קיבלו דקות משחק אחרי שלא קיבלו הרבה הזדמנויות במהלך העונה". סיכם בנוסף רוני לוי את הניצחון על בני ריינה ונשאל על העבירות שביצעו על שחקניו: "כמאמן, כשמשחקים אגרסיבי נגד הקבוצה שלך אתה די כועס".

אם זה לא מספיק, דן איינבינדר נחתך בעינו, פונה לבית החולים שערי צדק ובקבוצה מהבירה יקוו שלא מדובר בפציעה משמעותית שתוביל להיעדרות. מה בדיוק קרה? בדקה ה-19 איינבינדר ניסה לחטוף כדור לעמרייה מוחמד, אבל קשר ריינה שלח יד שפגעה בפרצופו וגרמה לו לדמם מפניו. אחרי טיפול קצר על הקווים לעצירתו הוחלט שהוא לא יכול להמשיך לשחק והוחלף עד מהרה במקס גרצ'קין.

מן העבר השני, ריינה יכולה להיות מעודדת מהפייט שנתנה לבית"ר, אבל בסופו של דבר זה לא הספיק. "שיחקנו מול בית"ר בטדי סיימנו את המחצית הראשונה בשוויון וספגנו שני שערים בשנייה שצריך לתת את הדעת עליהם", סיכם המאמן עיסא נוג'ידאת שנשמע מעודד. "הופעה מצוינת של השחקנים ובואו לא נשכח שמדובר בקבוצה מליגה ב' מול קבוצה מליגת העל. עמדנו טקטית מצוין על המגרש. כל הכבוד לשחקנים".