שחקני ב"ש התגרו בגולובארט, נמנע עימות

האדומים ביצעו תנועות מגונות לשחקן נתניה. מאבטחים התערבו. רחמים הגיב: "צביעות. שלא יטיפו לנו מוסר, ניסו לתקוף שחקנים שלנו". אבוקסיס: "אנחנו צריכים עוד שלושה שחקנים"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  16.01.20 - 21:37
תחילת כתבה

משחק כדורגל משחקים 90 דקות, למזלה של הפועל באר שבע. הקבוצה מבירת הנגב הייתה בדרך להדחה מגביע המדינה כשנקלעה לפיגור 1:0 מול מכבי נתניה, אך ידעה להפוך בדקות הסיום (84 ו-88) ולנצח הערב (חמישי) 1:2 כדי להעפיל לרבע הגמר. השמטה שלומיאלית של דני עמוס בפנדל הכריעה את התוצאה, והיהלומים, שהגיעו לגמר בעונה שעברה, עפו הפעם בשמינית.

בסיום ההתמודדות, חלק משחקני ב"ש יצרו מהומה בדרך לחדר ההלבשה כשהתגרו וביצעו תנועות מגונות כלפי רומן גולובארט. מאבטחים נאלצו להתערב על מנת למנוע עימות פיזי, שכמעט וקרה. הבעלים אלונה ברקת נכחה באזור וראתה את כל האירוע. בנתניה טענו כי ז'וסואה ביצע תנועה מגונה כלפי השחקנים.

מנכל ב"ש, אסי רחמים הגיב לתקרית ותקף: "שחקנים שלנו בירידה לחדר ההלבשה צעקו "יש!!". זו התפרקות של מתח עצום ושמחת ניצחון לגיטימית, אני אמרתי להם לחגוג. שחקני ואנשי נתניה יצאו למסדרון וניסו לתקוף את השחקנים שלנו. צביעות לשמה מצידם. בשנה שעברה במשך כמה דקות אחרי הפסד כואב באותו מעמד, הם צעקו במסדרון בצורה מקוממת ומגעילה. בקיצור שלא יטיפו לנו מוסר. הגלגל מסתובב".

יוסי אבוקסיס אישר כמה הוא היה לחוץ מהדחה: "האמת שכן, היה לחץ מסביב שמייצרים אותו. אני חושב שהגיע לנו לנצח. היו לנו כמה מצבים טובים בחצי השני. לפעמים כשמשחקים ככה התקפי, זה יכול לעזור לנו, ולפעמים יכולים לספוג. מה עבר עליי? אני שבוע פה, רואה אנשים מדהימים, קהל שדוחף גם בפיגור. וגם אלונה (ברקת) ואסי (רחמים) מחזקים אחרי הפסד. אם אתה מפסיד את המשחק, אין לך מה לשחק יותר, הגביע נושם, וגם החלום על אירופה".

"הפנדל האחרון זה בדיוק יובל אשכנזי בגמר, אותו פנדל מול דני עמוס אחד על אחד. יש פה ארבעה משחקי גמר, היום היה הראשון. יש עוד שלושה, אבל יש לנו את חיפה בשני. הרכב לא אופטימלי? שאפו לכל מי ששיחק היום. אילתרנו בעקבות הפציעה של לואי טאהא אתמול, הכנו הרכב ועשינו עבודה. אנחנו חושבים רק חיובי ודברים טובים. חיזוקים? מחפשים משהו אחרי שעדן שמיר עזב, ועוד לפני רצינו קשר אחורי וחלוץ ועוד שחקן אמצע. צריכים לפחות עוד שלושה".

המאמן המפסיד, סלובודן דראפיץ', סיכם: "זה גביע מאד אכזרי. רוב המשחק היינו טובים יותר, אבל נמשיך הלאה. צעירים משחקים? זה רווח לעתיד של מכבי נתניה, אבל משלמים על זה מחיר. אני חושב שהיינו עדיפים מב"ש, אבל נמשיך להתרכז. נרים את החבר'ה באותה הדרך, נצטרך להמשיך כמו במחצית הראשונה. חמש קבוצות רוצות פלייאוף עליון, אנחנו צריכים להיות גברים להתמודד ורוצים להיות שם. יש לנו קבוצה מאוד כישרונית. אולסק? שחקן שאנחנו רוצים בנתניה. אנחנו מקווים שלא יהיו שינויים, אנחנו צריכים 2-3 שחקנים להתחזק".

ניב זריהן, שכבש את אחד השערים, סיפר מה היה השינוי הטקטי שעבר לקבוצה שלו: "רציתי להיכנס ולעשות שינוי. היה מאד חשוב המשחק הזה, רצינו דרך חדשה עם המאמן החדש, אז אני שמח. המאמן מכיר לאט לאט את השחקנים והוא קרא לי אחרי השער שספגנו ואמר לי לשחק באמצע. שמח שזה עבד, כי אחרי כמה דקות הגיע הגול שלנו. היה לחץ, היה 1:0 להם ואנחנו צריכים לחזור מפיגור. לא חושבים על דברים כאלו תוך כדי משחק, רציתי רק לנצח. תקופה לא פשוטה? יש גם כאלו, נעבוד קשה עם יוסי ומאמין שנצא".