בנתניה מאוכזבים: "הסגל הזה לא שווה תואר"

ביקורת על הויבך ואזולאי. ניסיון לסגור את מעבר צדק ועזרא

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  17.01.20 - 09:15
תחילת כתבה

אכזבה גדולה ותחושות קשות ליוו את מכבי נתניה עם שריקת הסיום אתמול (חמישי), בתום ההפסד 2:1 להפועל באר שבע בשמינית גמר גביע המדינה. דווקא במשחק בו היהלומים היו טובים יותר והחמיצו ממצבים נוחים, הם מצאו את עצמם מודחים מהמפעל.

פיינאליסטית העונה הקודמת יכולה לבוא בטענות רק לעצמה. פאטוס בצ'יראי ויונס מלדה יכולים היו להכפיל את היתרון ולנצח את הפועל ב"ש, אבל שתי טעויות קשות בהגנה של צמד הבלמים, טים הויבך ודולב אזולאי, שלחו את האדומים לשלב הבא ואת שחקני נתניה המתוסכלים לחדר ההלבשה בתחושות קשות.

תחושות שהתבטאו בבכי של ויקי כחלון ושל אזולאי וזעם של רומן גולובארט על שחקני ב"ש, שחגגו ממול לחדר ההלבשה והבלם הספרדי אף טען שז'וסואה הקניט אותו. כעת, בפני סלובודאן דראפיץ' ושי ברדה עומדת המשימה להרים את השחקנים לקראת המשחק ביום שני בטדי, נגד בית"ר ירושלים.

"המטרה היחידה שעוד נותרה העונה זה לסיים בפלייאוף העליון", הודו בקבוצה. "הסגל שלנו לא מספיק עמוק ולא שווה תואר. הם מכניסים את זריהן וממן ואנחנו מכניסים את פיניש ואת אשכנזי", אמרו כמה מהשחקנים. ביקורת קשה הושמעה על הויבך ואזולאי. "זאת לא הפעם הראשונה שהם טועים". מי שזכה לחיבוק חם היה השוער דני עמוס, שאם לא כמה הצלות שלו, נתניה הייתה בבעיה.

למרות ההפסד הבעלים אייל סגל מבין שכדי להיות בפלייאוף העליון, הקבוצה חייבת להתחזק. אחרי צירופו של זלאטן שחוביץ', שחתם לשלוש שנים והגיע למשחק כשהוא מלווה באביו, במועדון אמורים לסגור את העברותיהם של חן עזרא ושיר צדק. יחמיר היקה, מנגד, רומן גולובארט ובן תורג'מן מכבידים על התקציב, אבל טרם מצאו קבוצות שיקלטו אותם.