סילבס: "בואו נמשיך את העונה הקסומה"

הפועל חיפה מול בני יהודה ברבע גמר הגביע. קפילוטו יפתח?

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  02.03.20 - 11:03
תחילת כתבה

הפועל חיפה רשמה בסוף השבוע הישג נהדר מבחינתה בעצם עלייתה לפלייאוף העליון, אבל לחבורה של חיים סילבס אין יותר מדי זמן לחגוג, שכן כבר ביום שלישי מצפה לה מפגש נוסף מול בני יהודה, הפעם במסגרת רבע גמר גביע המדינה (20:15, שידור ישיר ב-5SPORT).

סילבס, שמקווה להוביל את המועדון לעבר זכייה חמישית בגביע, אסף את שחקניו לאחר משחק הליגה מול הזהובים וניסה להורידם לקרקע: "אני גאה בכם ושמח מאוד על ההגעה לפלייאוף העליון, אבל ביום שלישי זה משחק חדש. בואו נמשיך את העונה הקסומה הזו ונגיע לחצי גמר הגביע. למרות צפיפות המשחקים - נסו להתרכז בגביע".

בתוך כך, בעקבות הפציעות של גיא משפתי ולירן סרדל, שנמצאים בספק גדול להתמודדות, נראה כי סילבס ייאלץ לבצע שינויים בהרכב. ניסו קפילוטו, ששב לאימונים לפני כשבועיים, עשוי לרשום בכורה מחודשת ב-11, אחרי יותר מחודשיים בחוץ. פרנסיסקו ג'וניור נמצא גם הוא בתמונת ההרכב. אופיר מזרחי, שריצה עונש הרחקה, צפוי לשוב לסגל.

הרכב משוער: יסמין בוריץ'; דור מלול, מיקי סירושטיין, גיא משפתי (ניסו קפילוטו), ניקולה גולאן; קווין טאפוקו, לירן סרדל (פרנסיסקו ג'וניור), סער פדידה, גידי קאניוק; עדן בן בסט, יאקוב סילבסטר.