אבי לוזון: "לחגיגות של גיא אין קשר לבית"ר"

בעלי מכבי פ"ת אחרי הסנסציה: "החלום הוא להשלים דאבל"

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  06.03.20 - 10:15
תחילת כתבה

מכבי פתח תקווה ממשיכה להיות הקבוצה הכי מפתיעה בגביע המדינה. החבורה של גיא לוזון רשמה אמש (חמישי) הופעה נהדרת נגד בית"ר ירושלים, ובתום 1:! ב-120 דקות היא ניצחה אותה בדו קרב פנדלים (3:5).

במועדון התגאו בכך שבמשחק נטלו חלק ארבעה שחקנים שטרם מלאו להם 21, ובעונה שעברה הצעידו את קבוצת הנוער של המלאבסים לזכייה באליפות. האיש המאושר ביותר באצטדיון בנתניה היה המאמן, גיא לוזון, שאחרי עונות פחות טובות, מעלה העונה את המניות שלו ועל הדרך נקם במועדון שפיטר אותו בתחילת העונה שעברה.

לוזון, הידוע בחגיגות המוחצנות שלו, שלו גנב את הפוקוס ובעלי הקבוצה, אבי לוזון, התייחס לחגיגות של האחיין: "החגיגות של גיא הן לא בגלל שמדובר בבית"ר ירושלים. רגעי השמחה בכדורגל הם מעטים, בעוד רגעי האכזבה הם רבים, לכן צריך לשמוח".

גם לפני המשחק, שידר הבעלים אופטימיות שניתן לעבור וציין כי הכסף לא מהווה פקטור בכדורגל: "גיא והקבוצה האמינו שאפשר לנצח, אנחנו האמנו כי אנחנו קבוצה טובה. לא רצינו לעשות בונקר ולשים אוטובוס ברחבה, באנו לשחק כדורגל".

במועדון החמיאו לשוער יוסי גינזבורג שרשום על הצלת הפנדל, וכן ללידור כהן, אקס בית"ר ירושלים שבעט את הפנדל המכריע. מבחינתו של אבי לוזון, אין עוררין מי הייתה הקבוצה העדיפה על כר הדשא: "ניצחנו בצדק, ואם יש צדק בכדורגל, הגיע לנו לנצח. היינו יותר טובים בכל פרמטר ובכל דקות משחק. אם איתמר ניצן היה השחקן המצטיין במשחק, זה אומר את הכל".

המלאבסים, שמובילים את הליגה הלאומית, לא מסתפקים בהעפלה לחצי גמר גביע המדינה. "החלום הוא לעשות דאבל", הצהיר אבי לוזון. "עליית ליגה וזכייה בגביע המדינה". בסיום המשחק חגגה הקבוצה במסעדה בגבעת אולגה.