לפני רבע הגמר: לואי טאהא בספק להתמודדות

הבלם סובל מרגישות במפשעה. אבוקסיס יעלה עם חמישה בהגנה

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  08.03.20 - 00:46
תחילת כתבה

יממה לפני המשחק החשוב ביותר העונה של הפועל ב"ש, ברבע גמר גביע המדינה, נגד מכבי חיפה. ייתכן שיוסי אבוקסיס יצטרך להסתדר ללא לואי טאהא שסובל מרגישות במפשעה. הבלם ינסה להתאמן היום אבל אם לא יצליח או שיוחלט לא לסכנו, דוד קלטינס יפתח במקומו, אחרי למעלה מחודש שלא שיחק בגלל שבר בזרת ברגלו.

בשל ריבוי הפציעות, יוסי אבוקסיס ביקש מהשחקנים להודיע מעתה לפני כל אימון אם הם מרגישים עייפות או כאבים כדי שידע למי להוריד עומס, בתקווה למנוע פציעות ככל הניתן. הבשורה הטובה מגיעה מכיוונו של בן שהר שהיה בספק למשחק הגביע, אך מכיוון שנדחה, הספיק  לחזור לאימונים מלאים ויפתח מחר בחוד לצידו של נייג'ל האסלביינק.

בעקבות ההחלטה של אבוקסיס לפתוח עם האסלביינק, שחקנים בב"ש הביעו פליאה מדוע ניב זריהן לא מקבל את הקרדיט במערך של שני חלוצים, כאשר חלוץ ההולנדי לא נמצא בכושר טוב במיוחד.

 

בניגוד למשחק שנדחה ברביעי האחרון, אבוקסיס החליט שהפעם השחקנים לא ייצאו למלון יממה לפני, אלא רק מחר בבוקר. אלטון אקולטסה ימשיך להיעדר. ז'סוואה דוד סימאו ומרואן קבהא ישלימו את חוליית הקישור. בהגנה יפתח המאמן עם שלושה בלמים, כאשר אורן ביטון ישוב להרכב על חשבונו של שון גולדברג.

הרכב משוער: אוהד לויטה; אור דדיה, מיגל ויטור, שיר צדק, דוד קלטינס (לואי טאהא), אורן ביטון; מרואן קבהא, ז'סוואה, דויד סימאו; נייג'ל האסלביינק, בן שהר.