"הלוואי שהייתי יכול לשחק עם פ"ת בגמר"

האקס סולומון: "זה הבית שלי. בטוח שלוזון לא ישן בלילה"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  13.07.20 - 18:40
תחילת כתבה

מנור סולומון הוא אחד השחקנים המוכשרים ביותר שיצאו ממחלקת הנוער של מכבי פתח תקווה. קשר שחטאר דונייצק, עזב את מועדון נעוריו בינואר שעבר תמורת 6 מיליון יורו וזכה כבר בשתי אליפויות אוקראינה. הערב (שני) הלגיונר התראיין ל'מגרש פתוח' והתייחס למעמד היוקרתי אליו הגיעו המלאבסים - גמר גביע המדינה מול הפועל באר שבע.

"אני מתרגש לקראת המשחק", אמר סולומון, "הלוואי שהייתי יכול ללבוש את החולצה ולשחק עם מכבי פ"ת בגמר. זה הבית שלי, הם תמכו בי והשקיעו בי ונתנו לי הכל כדי שאתפתח להיות שחקן מוביל. אני מקווה שמכבי פ"ת תתביע חותם ותסיים עונה מטורפת עם תואר".

"צפיתי בקבוצה כל העונה ויש לי שם המון חברים", המשיך הלגיונר, "זה מועדון שמאור קרוב לליבי. אני מחזיק להם אצבעות ומקווה שהם ינצחו".

כמו כן, סולומון התייחס ללוזונים: "אני בטוח שהם לא ישנים בלילה, מי שמכיר את אבי יודע שמכבי פ"ת זה כל חייו. יש לו אהבה גדולה למועדון והכדורגל, הדופק שלו יהיה גבוה היום. מכבי פ"ת אמנם לא זכתה בהרבה תארים, אבל זה מועדון לא גדול בקנה מידה ישראלי עם מסורת ומחלקת נוער מאוד חזקה. צמחו בו המון שחקנים מוכשרים והיום וגם בעונה הבאה בליגת העל נזכה לראות אותם".

ומה לגבי עתידו המקצועי? "בשחטאר יש שחקנים מבוגרים וצעירים ובונים את הצעירים לאט לאט", אמר סולומון, "זו אחת הדרכים של המועדון שהצעירים יתפסו את המקום של הבוגרים בעתיד, נראה מה יהיה בהמשך".