בנתניה חוששים מבקעת הירדן: "לא מזלזלים"

זוכרים את ההדחה מהגביע לפני חמש שנים: "אסור שזה יחזור"

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  19.02.21 - 06:40
תחילת כתבה

ללא אלמוג כהן, רוי קורין ולאמק בנדה הפצועים, מכבי נתניה תארח היום (שישי) את הפועל בקעת הירדן מליגה א'. במועדון זוכרים היטב את ההפסד לפני חמש שנים לנס ציונה, שהיתה אז בליגה א' בדיוק באותו סיבוב ח' במפעל.

"לא מזלזלים בשום קבוצה", אמרו בנתניה לקראת המשחק מול בקעת הירדן. "מה שהיה לפני חמש שנים אסור שיחזור, זה יכול להרוס לנו את כל העונה". בכל אופן, רק שחקן אחד במועדון נשאר מאותו הפסד כואב -  אביב אברהם, שנכנס כמחליף באותו משחק בדקה ה-88 באותו משחק במקומו של טיל איילה.

יש לציין כי אטפלד עוד לא סגור על ההרכב, אבל נראה כי יהיו מספר שחקנים שיקבלו מנוחה או לפחות לא ישלימו את כל 90 הדקות. בין היתר מדובר בגבי קניקובסקי,  אבובקאר דומביה ועמרי גנדלמן, כאשר שחקנים שקיבלו לאחרונה פחות דקות משמעותיות כמו אלעד שחף, יובל שדה ובן אז'ובל יקבלו קרדיט.

בנוסף, ההולנדי עוד מתלבט אם להחזיר את קיליאן ואן דר קאפ להרכב לצידו של שיר צדק או להמשיך עם דולב אזולאי. כזכור, אזולאי נכנס כמחליף נגד הפועל ק"ש במקומו של אלמוג כהן, שנפצע והציג יכולת טובה. בכל מקרה ההולנדי, שלא נכלל בסגל למשחק הליגה האחרון, ישוב ל-18 שירשמו.

בתוך כך, האורחת, אותה מאמן חנן אזולאי לא מתכוונת לעשות לנתניה חיים קלים, כאשר בשורותיה משחקים  דור אלברמן (אח של גל), שחר בלילטי אקס הפועל פ"ת ואייל שטרכמן אקס מכבי חיפה.