ארטיק יקר: מכבי חיפה נקנסה בבית הדין

העונש על התקרית מול מכבי ת"א בפנים. רודריגס ישחק בגביע

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  21.04.21 - 20:03

תגיות: מכבי חיפה

תחילת כתבה

מכבי חיפה עמדה הערב (רביעי) לדין בעקבות זריקת הארטיק והכוסות מהיציעים לכר הדשא במהלך המשחק מול מכבי תל אביב. הירוקים נקנסו על המעשה ב-5,000 שקלים בפועל וב-10,000 שקלים נוספים על תנאי. אגב, 3 האוהדים המשליכים נתפסו, הועברו לידי המשטרה והמנוי שלהם נשלל.

וכעת לכדורגל. מכבי חיפה ערכה את האימון המסכם שלה לקראת משחק רבע גמר גביע המדינה נגד הפועל עפולה. ברק בכר לא מקל ראש ביריבה והרוטציה צפויה להיות קצרה. עומר אצילי המוצהב ייעדר, כמו גם הבלם הסרבי בוגדן פלאניץ' שנפצע בניצחון נגד עירוני ק"ש, וכעת מנסים להכשירו למשחק בשני נגד הפועל ב"ש.

גודסוואי דוניו שכבש נגד ק"ש והוחלף במחצית לאחר שהתלונן על עומס והתכווצויות, טרם שב לאימונים מלאים והוא לא צפוי להיות מחר בסגל למשחק. לעומת זאת, חוסה רודריגס וניקיטה רוקאביצה שבו לאימונים מלאים. הקשר הספרדי לא נטל חלק בשלושת המשחקים האחרונים ובצוות המקצועי יש רצון להכניס אותו לעניינים. הוא צפוי לקבל דקות מחר.

רוקאביצה מראה סימני התאוששות מהפציעה בגיד האכילס וברק בכר יקבל החלטה לאחר האימון המסכם האם לכלול אותו בסגל או לתת לו מנוחה לקראת ב"ש. במידה ומוחמד עוואד יהיה החלוץ הטבעי היחיד בסגל, סתיו נחמני שכובש בצרורות בקבוצת הנוער של המועדון, ישוב לסגל של קבוצת הבוגרים.

בכר צפוי לפתוח בהרכב התקפי כפי שעלה נגד ק"ש וייתכן שיאניק וילדסחוט יפתח לראשונה בהרכב מזה כחודשיים, כאשר צ'ארון שרי יפתח מתחת לעוואד. גם מחר צפויים קרוב לעשרת אלפים אוהדים ירוקים לדחוף את הקבוצה, כאשר בחיפה מפנטזים שבקרוב יתקבל אישור להסרת ההגבלות ויוכלו ליהנות מסמי עופר מלא.