בני סכנין הציעה למחמוד קנדיל הארכת חוזה

גם עלי עותמאן ועטאא ג'אבר צפויים לקבל. הערב: רבע הגמר

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  21.04.21 - 10:46

תגיות: בני סכנין

תחילת כתבה

בני סכנין תארח את בית"ר ת"א/ בת ים הערב (20:00, 5LIVE) ותנסה להשיג את הכרטיס לחצי גמר גביע המדינה, מעמד בו לא הייתה כבר חמש שנים. שרון מימר וחניכיו לא מקלים ראש ביריבה: "אנו מגיעים בשיא הרצינות ועם מטרה ברורה לעלות לחצי הגמר. יהיה משחק מול קבוצה איכותית שמענישה את מי שמזלזל בה. נרצה להמשיך את המומנטום שאנחנו נמצאים בו ולהפוך את העונה למתוקה. המשימה שלנו בליגה עדיין לא הסתיימה אבל אנחנו נתמקד במשחק הגביע ואחר כך נחזור להשלים את המשימה בליגה".

מימר יחסר את עלי עותמאן ומארון גנטוס המוצהבים, וכמו כן את סבסטיאן ולאסקז ודיין קלי הפצועים. הוא צפוי להעמיד את ההרכב החזק ביותר העומד לרשותו, כאשר נייג'ל האסלביינק או מוטי ברשצקי יזכו למנוחה. חגי גולדנברג שהצטיין במשחקים האחרונים כמגן שמאלי יוסט לעמדת המגן הימני. לוקאס שפנדלהופר ישתף פעולה עם יזן נאסר או חסן חילו במרכז ההגנה. איהאב גנאיים ששב מהשעייה, יפתח לצדו של בירם כיאל בקישור.

במועדון לא החלו באופן רשמי בהכנות לעונה הבאה, אך כבר נעשתה פנייה לשוער הוותיק, מחמוד קנדיל בנוגע להארכת חוזהו והשוער שהגיע למועדון ב-2006 צפוי להמשיך. הצדדים דחו את המו"מ עד לאחר הבטחת ההישארות. במועדון מעוניינים שגם הקפטן עלי עותמאן ועטאא ג'אבר שמסיימים חוזה ימשיכו. עותמאן חגג לאחרונה את יום הולדתו ה-34, מלבד שלוש עונות במכבי חיפה, הוא שיחק כל חייו במועדון. ג'אבר אמנם גדל במכבי חיפה, אך את רב הקריירה המקצוענית שלו עשה בסכנין. במהלך השנים הייתה לו מתיחות עם ההנהלה, אך תחת שרון מימר הפך לשחקן מוביל בקבוצה.

הרכב משוער: מחמוד קנדיל, חגי גולדנברג, לוקאס שפנדלהופר, יזן נאסר (חסן חילו), איהאב שאמי, איהאב גנאיים, בירם כיאל, עטאא ג'אבר, מוטי ברשצקי (נייג'ל האסלביינק), איסמעיל ריאן ואוסמה חלאיילה.