חוזז נפצע, ואן לוון: "החזקנו אותם בגרון"

מאמן מכבי ת"א היה מרוצה אחרי אשדוד: "היינו אגרסיביים"

גיל לוין
גיל לוין  21.04.21 - 22:39
תחילת כתבה

מכבי תל אביב שמרה על חלום הדאבל בחיים וגם השיגה נקמה קטנה כשגברה 0:1 על מ.ס. אשדוד באצטדיון הי"א במסגרת רבע גמר גביע המדינה, שלושה ימים בלבד אחרי שסיימה עמה ב-1:1 בליגה. דור פרץ כבש את השער היחיד בבעיטה חופשית וקבע כי יהיו שלוש תל אביב במעמד חצי הגמר: הצהובים, הפועל ת"א ובית"ר ת"א/בת ים. אליהן תצטרף בחמישי המנצחת בין מכבי חיפה להפועל עפולה.

החדשות הפחות נעימות עבור מכבי ת"א הן שמתן חוזז, אחד המצטיינים של המועדון מאז החילוף בעמדת המאמן, נאלץ לרדת מהמגרש כשהוא תופס את שריר הירך האחורי. השחקן ייבדק, אך נראה כי בלתי נמנע שהוא יחמיץ את המשחקים הקרובים.

"התחלנו בצורה פנטסטית. החזקנו אותם בגרון, והחמצנו הזדמנויות", ציין המאמן פטריק ואן לוון והשווה את ההופעה הנוכחית לזו בשבת, "בשונה מהמשחק האחרון, היינו אגרסיביים ומאורגנים". על הפציעה של חוזז אמר המאמן בלקוניות "אומר שיש שחקן אחד פחות" ועל המאבק האליפות הוסיף: "אנחנו מסתכלים משחק אחרי משחק, הערב נהנה מהניצחון".

מבקיע השער דור פרץ הוסיף: "התחלנו את המשחק טוב יותר מהמשחק בליגה, אגרסיביים ורעבים. לשמחתי ניצחנו". על מאבק האליפות הוסיף: "אנחנו שחקני כדורגל, נולדנו ללחץ הזה. רדפנו אחרי חיפה עד עכשיו. כל עוד זו הסיטואציה, מתרכזים בנו ולעשות את העבודה שלנו". ומה לגבי העונה הבאה? "יש זמן עד הקיץ. עד אז אני במכבי. רוצה לעזוב או לא, הראש שלי אך ורק במכבי ת"א".