אשדוד תעמוד לדין בשל המתקפה של בן זקן

הבעלים זעם על לייבה אחרי ההפסד למכבי תל אביב בגביע. וגם: מצבת הפצועים התארכה

גיל לוין
גיל לוין  22.04.21 - 08:30
תחילת כתבה

במ.ס אשדוד מתקשים להתאושש מההדחה ברבע גמר גביע המדינה אחרי הפסד 1:0 למכבי תל אביב. באשדוד חלמו על תואר ראשון והיסטורי, והרגישו כי הדבר בהישג יד לאור העונה המרשימה שהקבוצה רושמת, אך אנשי המועדון יצאו מאוכזבים ועם אצבע מאשימה כלפי צוות השיפוט.

הזעם של אנשי המועדון ובעיקר של ג'קי בן זקן, היה על רקע המהלך שהוביל לכדור חופשי ממנו הגיע השער של מכבי. לטענת אנשי המועדון, כלל לא בוצעה עבירה על טל בן חיים ובן זקן תקף את השופטים בסיום: "גמרתם לנו משחק של עונה שלמה למועדון. אתם מביכים. מכבי לא היו מנצחים אותנו עוד מאה שנה בלי העזרה של השופטים". בתוך כך, המועדון צפוי לעמוד לדין משמעתי, לאחר שהדברים נכתבו בדו"ח השיפוט של עידן לייבה.

כמו כן, במועדון יצטרכו להגיב למכתב הבירור שהגיש נגדם תובע ההתאחדות, עו"ד ניר רשף, בשל ההחלטה לסבסד את מחירי הכרטיסים למנויי מ.ס אשדוד ל-50 שקלים במקום 90 לכרטיס. "ג'קי בן זקן הוציא יותר מ-20 אלף שקלים על מנת לסבסד את המחיר למנויי הקבוצה בלבד ולהביא אותם ליציעים. אין בזה שום פסול, הוא ראוי להערכה על כך", אמרו באשדוד.

בתוך כך, לרן בן שמעון יש לא מעט סיבות לדאגה כששלושה חילופים במהלך המשחק נכפו עליו בשל פציעות. ראשית היה זה טימותי אוואני, שסוחב פציעה בשריר הירך האחורי; הבלם חש התכווצויות ופונה באלונקה. לאחר מכן גם מוסא בגאיוקו נפצע במפשעה והוחלף ואחרון היה עידן דהן הצעיר שחש מתיחה בשריר התאומים. כל אלו יבדקו במועדון במהלך היום ויצטרפו לרשימת הפצועים המדאיגה הכוללת את שלומי אזולאי, דין דוד, פהאד באיו וגיל כהן.

"זה חלום שמתנפץ. הצבנו לעצמנו מטרה לרוץ עד הסוף בגביע, זה היה חשוב לנו ובעונה כזאת אנחנו גם ראויים לזה", סיפר יואב ג'ראפי, "חבל שבגלל חוסר מזל ובדברים שקרו בדרך הפסדנו את המשחק. אני לא רוצה להתעסק בשיפוט, אבל אני מרגיש את הכעס. גמר גביע לא יהיה אבל יש לנו מטרות להמשך העונה ואנחנו רוצים להשיג את הכרטיס לאירופה".