"הצהובים לא היו מתוכננים, כל משחק חשוב"

בכר אחרי ניצחון מכבי חיפה על עפולה: "לא באנו זחוחים"

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  22.04.21 - 22:46
תחילת כתבה

מכבי חיפה העפילה לחצי גמר הגביע אחרי ניצחון 1:4 הערב (חמישי) נגד הפועל עפולה מהליגה הלאומית. בלו"ז של הירוקים מהכרמל עוד מצפים להם לא מעט משחקים סופר קריטיים במאבק על האליפות, כולל שני משחקים רצופים נגד מכבי תל אביב, אחד בליגה ואחד בחצי גמר הגביע. את המשחק לפני כן נגד מכבי פתח תקווה יחמיצו דולב חזיזה וצ'ארון שרי, שספגו כרטיסים צהובים. על כך ברק בכר הגיב בסיום ההתמודדות.

"הם לא היו מתוכננים", המאמן הבהיר. "אנחנו לא עושים חישובים כאלה, אין משחק שהוא לא חשוב, כל משחק הוא הכי חשוב שיש. המאני טיים עוד לפנינו. מכבי ת"א? מה שמעניין כרגע זה יום שני מול ב"ש, יש עוד משחקים מאוד חשובים".

עוד הוסיף בכר: "לא באנו זחוחים. הידיעה שנפגוש את מכבי ת"א בחצי? זה לא שינה שום דבר, עשינו את ההכנה הכי טובה מול קבוצה שהתייחסנו אליה כמו קבוצת ליגה לכל דבר. אין קשר להגרלה, עכשיו מסתכלים קדימה. עוואד? תמיד טוב שיש את כולם, והוא מעבר לגולים שנתן הוא עשה עבודה. כבש כי מגיע לו, מתאמן טוב וגישה מצוינת".

מאמן עפולה, רומן זולו, סיכם גם כן: "ידענו לקראת מה אנחנו מגיעים. מכבי חיפה היא הקבוצה הכי איכותית בארץ ויש לה מאמן איכותי. בליגה יש קבוצות שמסתגרות מול מכבי חיפה, לנו לא היה מה להפסיד ושיחקנו פתוח מאוד. הקשנו עליהם בהתחלה והיינו יכולים לעקוץ. זה הסתיים 4:1 וזה קצת חמוץ, אבל אני גאה בשחקנים שלי. באנו ליהנות, ניסינו ולא הצלחנו. הפנים בחזרה לליגה. יש לי שחקנים שמקומם לא בליגה הלאומית, יש פה שחקנים מושאלים מחיפה ובטוח שמקומם בליגת העל".

מוחמד עוואד אמר בסיום: "עברתי תקופה לא קלה, גם פה וגם בחו"ל. אבל חזרתי לקבוצה כדי לנצח וזה מה שחשוב. אני עובד קשה באימונים מאז שחזרתי, וגם כשלא הייתי חד במשחקים - באימונים נראיתי טוב. שמח שלקחתי את ההזדמנות ועכשיו אני בתקופה יותר טובה. בלי המשכיות זה לא מספיק. רוקאביצה ודוניו? השנה יש תחרות באמת בריאה, הרבה זמן לא היה את זה במכבי חיפה".