הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

גם אם תעפיל: הפועל לא צפויה לשחק באירופה

גביע? ועדת הרישוי של אופ"א מתלבטת. ההחלטה: בתחילת השבוע

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  23.04.21 - 09:00

הגרלת חצי הגמר של גביע המדינה קבעה שהפועל ת"א תיאבק מול הקבוצה המפתיעה של בית"ר ת"א/בת ים מהליגה הלאומית על הזכות לשחק בגמר הגביע בסוף חודש מאי, אבל הסיכוי שהאדומים יוכלו לייצג את ישראל באירופה בקיץ אינם גבוהים. לערוץ הספורט נודע כי גורמים בוועדה לרישוי המועדונים באופ"א לא מתכוונים לאשר לאדומים זכות ייצוג בשל תביעות שעומדות נגד המועדון ועליהם הם ערערו.

בהתאחדות לכדורגל לא ידעו להעריך הבוקר (שישי) את הסיכויים לתשובה שלילית והבהירו כי תשובה רשמית תגיע בתחילת השבוע. בכל מקרה, יש לציין שגם אם הוועדה לרישוי מועדונים של אופ"א לא תאשר לאדומים להשתתף במפעלים האירופאיים השנה, ישנה עדיין אפשרות להגיש ערעור על ההחלטה.

מנכ"לית הפועל ת"א, אודליה פרידמן, הבהירה אמש במהלך ההגרלה כי אם צריך - האדומים יערערו במקרה כזה. "אלו חובות של ההנהלה הישנה והדבר היחיד שהבעלים העכשוויים התחייבו, זה לקופת הכונס. כל התביעות האחרות אינן באחריותנו".

בתוך כך, בהפועל ת"א באו בטענות לתאריך משחק הגמר, מאחר והקבוצה של ניר קלינגר תסיים את העונה שבועיים קודם לכן ותצטרך להמשיך ולהתאמן ללא משחקים רשמיים במשך שבועיים - עד למשחק הגמר, במקרה ותעפיל אליו.