רשמי: משחקי חצי גמר הגביע ייערכו באצטדיון סמי עופר ללא קהל

ההתאחדות מסרה: בתום הערכת מצב, אושר כי המשחקים יתקיימו באצטדיון בחיפה - ולא בבלומפילד כפי שתוכנן תחילה. הפועל ת"א-בית"ר ת"א/בת ים ברביעי, חיפה-מכבי ת"א בחמישי

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  17.05.21 - 22:10
תחילת כתבה

משחקי חצי גמר גביע המדינה ייערכו כמתוכנן בימים רביעי (הפועל תל אביב-בית"ר תל אביב/בת ים) וחמישי (מכבי חיפה-מכבי תל אביב), אבל עם שינוי אחד בולט: על פי הודעת ההתאחדות לכדורגל, המפגשים ייערכו באצטדיון סמי עופר (ולא בבלומפילד כפי שתוכנן תחילה), והם יתקיימו מול יציעים ריקים.

"בסיום הערכת מצב נוספת, אושר כי שני חצאי הגמר יתקיימו השבוע באצטדיון סמי עופר ללא קהל, זאת בהתאם ללוחות הזמנים שפורסמו קודם לכן. שעות המשחקים יעודכנו מחר", כך נמסר בהודעת ההתאחדות.

בתוך כך, במנהלת הליגות ובהתאחדות לכדורגל מנסים למצוא פתרונות בכל הנוגע לסיום העונה, בשל המצב הבטחוני בישראל. הצעה שהועלתה לשולחן היא לסיים את שלושת המחזורים שנותרו בפלייאוף העליון בבועה שתתקיים בצפון הארץ, כאשר המטרה היא לחזור לשחק כבר ביום חמישי הקרוב.

במנהלת רואים כמטרה לחזור השבוע, גם אם צריך להעתיק את המשחקים לצפון ולקיימם ללא קהל באצטדיונים. במהלך יום שלישי צפויות להתקבל החלטות בנושא, כשהכל כמובן יתנהל בהתאם להנחיות פיקוד העורף ולמבצע "שומר החומות".

אגב, קבוצות הפלייאוף התחתון, להן נותר מחזור אחד בלבד לסיום העונה, יבקשו לסיים את הליגה כבר עכשיו. כזכור, הפועל כפר סבא ובני יהודה כבר ירדו לליגה הלאומית.