הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

עידו שחר סיכם את תנאיו במכבי פ"ת

הקשר ממכבי ת"א הרכש השלישי בחורף. אופטימיות זהירה אחרי העליה בגביע

הדר יעקבי
הדר יעקבי  12.01.22 - 07:14

לאחר שצירפו כבר את אור אינברום ואת ניקולסקו יאון שערכו הופעת בכורה אמש (שלישי) בניצחון על אחי נצרת בגביע (2:3), מכבי פתח תקווה דוהרת אל עבר החיזוק הבא וכבר סיכמה את התנאים לצירופו של עידו שחר ממכבי תל אביב.

אם לא יקרה שינוי של הרגע האחרון, שחר יחתום בימים הקרובים במכבי פ"ת. כפי שפורסם לראשונה בערוץ הספורט, השחקן ניהל משא ומתן עם מכבי פ"ת וזכה להתעניינות גם מהפועל חיפה ונוף הגליל.

אמש רשמו המלאבסים ניצחון ראשון תחת ניר קלינגר, אבל הגיבו באיפוק לאור מצבם בטבלה. "זה משמח וכיף להרגיש שוב את תחושת הניצחון, התגעגענו לזה, אבל זה גביע. אין לזה קשר לליגה, ואני לא מאמין שזה ישפיע על היכולת שלנו בליגה", סיפר אחד השחקנים.

גם אבי לוזון, יו"ר מכבי פתח תקווה, הגיב לניצחון ואמר: "אני מבסוט מהניצחון ואני מקווה שזה יתן לנו אמונה ביכולת שלנו, אבל הכי חשוב זה הליגה".

אריק ינקו, שוער הקבוצה שפרק את האצבע, התחדש בסד מיוחד שבמועדון מקווים שיאפשר לו לעמוד בין הקורות במשחק הליגה הבא מול הפועל חיפה ביום שבת. עוד מקווים במועדון שעד משחק הליגה הבא ישובו לסגל גם בן רייכרט וינון אליהו שסובב את הקרסול במשחק נגד מכבי חיפה.