הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

מה אמר ברדה ליחזקאל בהפסקה של ההארכה?

המנהל המקצועי חזה את העתיד. לוי: "התחלנו הכי גרוע, אך הסיום מתוק"

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  12.01.22 - 22:39

הפועל באר שבע סבלה במשך 120 דקות, אך הצליחה להינצל מדו קרב מהנקודה הלבנה תודות לשער של שגיב יחזקאל רגע לפני הסיום, שנתן 1:2 על מכבי נתניה בדרך לרבע גמר גביע המדינה. מאמן הקבוצה, רוני לוי, ומבקיע שער הניצחון, יחזקאל, סיפרו בסיום על התחושות לאחר שער הניצחון הדרמטי.


"הכל הלך קשה, הרבה אמוציות והחמצות. אני שמח שניצחנו בצורה הכי מתוקה שיש", סיפר מבקיע השער הדרמטי, שהמשיך ודיבר על התקופה הלא טובה שחווה לעונה: "לכל כדורגלן יש תקופות פחות טובות, אני שמח שאני יוצא משם, אני מגיע למצבים ועוד הרבה שערים בדרך".  כאשר נשאל על הפסקת השתייה בהארכה, שבה אליניב ברדה ניגש אליו הוא סיפר: "הוא אמר לי שאני אבקיע ואנצח את המשחק".

"הסיום היה ממש כיף, אני חושב שהתחלנו את המשחק רע מאוד, הכי גרוע שאפשר. נתניה מאוד מאורגנת ויש לה הרבה שחקנים מוכשרים. הגענו להרבה הזדמנויות כדי להכריע והיינו צריכים לעשות את זה, זה היה קשה עד הרגע האחרון. שגיב נתן לנו ניצחון גדול, שמח בשבילו, בשביל השחקנים ובשביל הקהל, אבל יש לנו הרבה עבודה לעשות", סיכם המאמן.

לוי דיבר על העייפות לקראת מכבי חיפה: "אני אולד פשן, אני חושב ששחקני כדורגל מקצוענים צריכים לדעת לעמוד גם עם שלושה משחקים בשבוע", המשיך המאמן וסיפר על התחושות לקראת הקרב, "בכדורגל הכל יכול להיות, אנחנו מגיעים למשחק בבית, מסתכלים על עצמינו, מקווים שהקהל ימשיך לתמוך. נעשה את המקסימום, נתכונן בשיא הרצינות ונקווה לטוב".