הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

באיו צפוי להיכלל בסגל סכנין, ג'אבר בספק

מימר צפוי לעלות הרכב חזק מול חדרה. "העיר והמגזר צמאים לתואר"

  13.01.22 - 12:24

בני סכנין תפגוש הערב (חמישי, 20:00, שידור ישיר ב-5SPORT) את הפועל חדרה במטרה להשיג את הכרטיס האחרון לרבע גמר גביע המדינה, כאשר זהות היריבה תהיה כבר ידועה. במועדון נמנעו מלצאת בהצהרות, אך אחרי 18 שנים מפנטזים: "העיר והמגזר צמאים לתואר, אבל כדי שזה יקרה צריכים כולם להתגייס למשימה".

שרון מימר יעלה בהרכב חזק, אך המגן השמאלי, עבדאללה ג'אבר התלונן על רגישות בשריר הירך האחורי ונמצא בספק למשחק. יזן נאסר נמצא בכוננות, וגם ניקולה צ'ירקוביץ' ומוטי ברשצקי בתמונת ה-11.

החלוץ האוגנדי, פאהד באיו, צפוי להיות בסגל אם במועדון יספיקו להעביר אותו בבקרה לפני המשחק. חגי גולדנברג עבר באופן רשמי להפועל נוף הגליל, אך בסכנין השהו את הטרייד עם העולה על ניר לקס תמורת רועי שוקרני, בשל צפיפות המשחקים. עם זאת, בשבוע הבא זה צפוי להיסגר כששוקרני סיכם את תנאיו עקרונית.

בתוך כך, אמש נערך בבית הדין דיון בנוגע לערעור שהגישה בני סכנין על תזמון ספיגת עונש הרדיוס, שכן תובע ההתאחדות, עו"ד ניר רשף, קבע שיש לבצעו לאחר שאצטדיון דוחא יאושר. בסכנין מקווים כי הערעור יתקבל לאחר שקיימו כבר שלושה משחקים מחוץ לדוחא ולא יצטרכו לנדוד בפעם הרביעית.

בינתיים, הנהלת האיצטדיון השלימה את העבודות בדוחא והיום צפוי להתקיים סיור במקום של נציגי התמ"ת והמשטרה.

הרכב משוער: מחמוד קנדיל; מופלח שלאעטה (ניקולה צ'ירקוביץ'), מארון גנטוס, אנטה פוליץ', עבדאללה ג'אבר (יזן נאסר); איהאב גנאיים, מרואן קבהא, בירם כיאל; ארי מורה, רז שטיין (מוטי ברשצקי) וגיא מלמד.