הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

א.א פאחם דורשת: "לבטל את התוצאה בגביע"

אחרי ההדחה בפנדלים מול הפועל חיפה בקבוצה פנו להתאחדות

רז זהבי
רז זהבי  13.01.22 - 12:44

אירועי המשחק בין הפועל אום אל פאחם להפועל חיפה בשמינית גמר הגביע לא נרגעים. כזכור, בשל התערבות המשטרה, בעיטות ההכרעה בסיום במשחק נבעטו מול היציע בו לא ישבו אוהדים, וכעת במועדון מהליגה הלאומית שלחו מכתב זועם להתאחדות לכדורגל.

על פי לשון המכתב שנשלח בשמו של עורך הדין אמל חינאוי: "מרשי, מועדון הפועל אום אל פאחם, הורני לפנות אליכם ולדרוש מכם ביטול תוצאת משחק הגביע שנערך באצטדיון גרין. המשחק הסתיים לאחר הארכה בתוצאה של תיקו וניגשו לבעיטות הכרעה, כמתחייב בחוקת המשחק".

"הוראות החוקה מחייבות לבצע הגרלה לגבי הצד אליו ייבעטו בעיטות ההכרעה וכן זהות הצד שמתחיל בביצוע בעיטות ההכרעה. לתדהמה ולאבסורד, השופט בר נתן קבע בשערורתיות שהבעיטות יבוצעו לדער הדרומי ולא הצפוני המאוכלס באוהדיה של מרשתי, לאחר שביטל הגרלה בניגוד לחוקה".

"ההחלטה אינה הגיונית, אינה עומדת בהוראות סעיפי החוקה, אף מוטה ולמצער גם צבועה בטעם של סימון מטרה. הרי החלטה כזאת לא הייתה באה לעולם אם היה מדובר בקבוצה כמו מכבי תל אביב, מכבי חיפה או הפועל תל אביב".

"התוצאה אי לכך, ולאור המעשה הלא חוקי, מובילות לביטול תוצאות המשחק. הנכם נדרשים לבטל את תוצאת המשחק ולקבוע משחק חוזר. כמו כן הנכם נדרשים לא לבצע את ההגרלה לשלב רבע הגמר, כל עוד אין תוצאה חוקית למשחק זה".