הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

מורה: "קרעתי את הארבע ראשי". השחקן יבדק

השחקן הוחלף במהלך ההפסד 3:0 לחדרה. מימר: "מהמשחקים החלשים שלנו

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  13.01.22 - 22:07

הישג השיא מזה שלוש שנים: הפועל חדרה העפילה הערב (חמישי) לרבע גמר גביע המדינה, אחרי ניצחון ביתי 0:3 על בני סכנין. הקבוצה של מנחם קורצקי דילגה בקלילות על היריבה מליגת העל, ותפגוש בשלב הבא את אלופת המדינה מכבי חיפה. בפעם הקודמת שחדרה הגיעה לשלב הזה, בעונת 2018/19 היא פגשה ברבע את מ.ס. כפר קאסם וניצחה אותה פעמיים, רק כדי להיות מודחת בחצי הגמר מול מכבי נתניה. בסיום המשחק שרון מימר, מאמן סכנין, תקף את קבוצתו. במהלך המשחק נרשם אירוע מדאיג אחר, כאשר ארי מורה נפצע והוחלף.

מימר אמר: "לא נכנסנו טוב למשחק. ספגנו שער והתעוררנו, ברגעים הטובים לא היינו מספיק חדים. מגיע כל הכבוד לחדרה, מאחל להם בהצלחה. רצינו חילוף ב-1:0, עשינו אותו בכל מקרה. אי אפשר לתקן בגביע, דברים לא הלכו כמו שרצינו שיילכו. כמו שאמרת היה משחק לא טוב שלנו, שילמנו עליו. לספוג שלושה שערים במשחק זה לא טוב, זאת לא הרמה שלנו ולא הפעם הראשונה. זה משהו מנטלי, צריך לעבוד עליו".

"ארי מורה? לאבד כל שחקן זה לא טוב. אנחנו בלי סגל ארוך. נצטרך לראות מה הנזקים במשחק, גם הרפואיים, בגלל העומס. בסדר, נראה מה מתפתח ונכין את עצמנו. בכל מקרה רצינו לעשות שינויים בדוחא. מתי נחזור? אלוהים יודע". מורה עצמו אמר לספסל של סכנין שהוא קרע את הארבע ראשי כאשר ירד מהמגרש, השחקן יבדק וקיים חשש כי יפספס את העונה.

מנחם קורצקי, מאמן חדרה, היה מאושר: "עברנו יום קשוח, שני הקצינים שנפטרו בתאונה שירתו עם הבת שלי. לא קל, משתתף בצערם. יום עצוב. מאחל שלא יקרה יותר. השחקנים שלי היו משוחררים, יש לחץ בליגה. המטרה שלי היא להביא אותם משוחררים, כשנעשה את השינוי המנטלי נראה הרבה יותר הצגות ושערים. היה משחק מצוין, פנטסטי מבחינתנו. זאת רק המשכיות ומשחק אחד, צריך לראות את ההמשך. אנחנו רוצים לברוח מהתחתית. הכל צפוף, הכל קרוב. כשיחזרו הפצועים המלחמה על ההרכב תהיה באותה רמה. היום צריכים להיות מאושרים ולשמוח. כבר עוד יומיים נראה מה הלאה. סטיבן אלפרד היה מעולה, אנחנו מקווים שיעזור לנו. אנחנו יודעים מה אנחנו צריכים בשביל לחזק את הסגל. אני לא יודע מה קיבלתם, אנחנו עושים הערכת מצב וצריך לאזן את הסגל. רוצים להתחזק במקומות שבהם צריך להתחזק, נעשה את זה חכם".

מכבי חיפה? אנחנו יודעים שההגרלה קשה, ייחלנו למועדון לעלות שלב גם כלכלית. אני הייתי צריך את הניצחון, גם השחקנים, כדי לעזור למועדון. אם זה עזר למועדון ויהיו שני משחקים עם קהל? אני שמח".

מקסים פלקושצ'נקו התייחס גם הוא: "קיללתי את עצמי כל המחצית על זה שלא בעטתי, היו הרבה הזדמנויות. אני שמח שעשיתי את זה ונכנס, מקווה במשחקים הבאים לעשות את זה יותר ומקווה שיכנס. כל הזמן האמנתי שזה יבוא, גם בבית וגם בקבוצה נותנים לי את הביטחון ומקווים שאצליח ביחד איתה. זאת הייתה שאלה של זמן, אני מאמין בעצמי ושמח שעשיתי את זה. מקווה שזה ימשיך. לא חושב שהיה קל נגד סכנין, חושב שהיה משחק טוב של כולנו. כל אחד בא ב-100%, לא חושב שהיה מישהו שלא מגיע לו ציון 10. שמח שעשינו את זה, מקווה שנמשיך את זה עד סוף העונה. אני לא בא לנקום בחיפה, נפרדנו יפה. רוצה לעלות מול כולם".