הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

כיאל לשחקנים: "מי שכאן צריך לקחת אחריות"

אכזבה קשה בסכנין אחרי ההדחה מהגביע, במועדון עודדו את קנדיל שספג בוז

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  14.01.22 - 10:57

בבני סכנין פינטזו על השבת גביע המדינה לעיר אחרי 18 שנים, אך חלומות לחוד ומציאות לחוד, והקבוצה של שרון מימר הודחה נגד הפועל חדרה ורשמה את אחד ממשחקי הנפל שלה מפתיחת העונה.

מימר עלה עם הרכב חזק וחלוץ הרכש פאהד באיו עבר אף בבקרה ושותף במחצית השנייה, אך זה לא עזר ושחקני סכנין לא היו מספיק אגרסיביים ויצירתיים מול ההתלהבות של חדרה. במועדון הודו: "כל השחקנים היו מתחת לרמה שלהם וגם מי שעלה מהספסל לא הושיע. זו יכולת שלא מתאימה לרמה הזו, לא הגענו למשחק".

השוער מחמוד קנדיל, שהיה לו חלק בשערים שהקבוצה ספגה, ספג קריאות בוז לא אופייניות מהקהל של סכנין שהגיע לאיצטדיון בנתניה ובמועדון ניסו לעודד אותו.

מלבד האכזבה מהיכולת הדלה, הייתה אכזבה גם מההפסד הכלכלי הכרוך במפגש כפול נגד מכבי חיפה ומוערך בכמיליון ש"ח שהיו מסייעים לה בשוטף. בירם כיאל אסף את השחקנים בחדר ההלבשה ואמר להם: "כל מי שנמצא בחדר צריך לקחת אחריות על המשחק הזה". מלבד הקשר הוותיק, שרר שקט רועם בסיום.

הקיצוני הברזילאי ארי מורה, נפצע בדקות הסיום בשריר הארבע הראשי, אותו מקום שגרם להיעדרות של חמישה שבועות ורק במשחק הקודם שב להרכב. לאנשי סכנין אמר שהוא חושב שהוא סובל מקרע בשריר, אך ייבדק ולאחר מכן תובהר חומרת הפציעה.

בתוך כך, לאחר שלאחרונה נפרדה מחגי גולדנברג שחתם בהפועל נוף הגליל, היא צפויה בקרוב להיפרד מניר לקס שיחבור לגולדנברג. מנגד, רועי שוקרני יעשה את הדרך ההפוכה מהפועל נוף הגליל, כאשר במועדון ממתינים להתפתחויות בגזרת וויסאם רבאח שנגרע מהסגל של הפועל חדרה ודן עמם על הסכם פיצוי.