הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"הרעב שלי רק גדל. נעשה שינויים בקיץ, אבל הם לא יהיו גדולים"

"ביקשתי מאליניב ברדה להמשיך כמאמן, אבל נשב יחד ונקבל את ההחלטה הכי טובה לו ולנו"; "ז'וסוואה? שחקן קסום שמחובר לעיר ולמועדון. כשיהיה מה להודיע, נודיע"; "כמעט קיבלתי התקף לב בפנדלים". רגע אחרי הזכייה בגביע, צפו באלונה ברקת חוגגת בראיון לערוץ הספורט

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  25.05.22 - 06:51

בחודש יולי ימלאו 15 שנים מאז רכשה אלונה ברקת את הפועל באר שבע מידי אלי זינו. הערב (שלישי), היא חגגה את התואר השמיני שלה כבעלים של המועדון אחרי שהקבוצה מבירת הנגב גברה 1:3 בפנדלים (2:2 אחרי 120 דקות) על מכבי חיפה וזכתה בגביע המדינה בפעם השלישית בתולדותיה. תחת ברקת, האדומים חגגו 3 אליפויות, 2 גביעי מדינה, גביע טוטו אחד ושני גביעי אלוף האלופים.

"אנחנו מאושרים", התרגשה אלונה ברקת עם הזכייה בגביע. "מאוד רצינו לשמח את האוהדים שלנו כי הרגשנו שיש המון דברים מאוד טובים בעונה הזאת והיה חשוב לסיים אותה עם תואר". בעלי הפועל ב"ש התייחסה לעתידו של המאמן אליניב ברדה: "אמרנו שנשב אחרי הגביע. נשב בנחת ונעשה מה שהכי נכון למועדון, אמרנו שאנחנו מאוד רוצים אותו. נחשוב מה הדבר הכי נכון לו ומה הדבר הכי נכון למועדון. הרעב אצלי לא נגמר וזה הדבר הכי חשוב - כל עוד נשאף להתקדם ולהשיג יותר. כל עוד הרעב הזה יישאר, נהיה במקומות טובים".

ברקת התייחסה לשמועות סביב חזרתו של ז'וסוואה למועדון: "אני לא יודעת מה יהיה. כמישהו מגיע לב"ש, אנחנו נפרסם את זה, לא נדבר על מי שאולי יגיע. הוא שחקן מצוין שעשה דברים מופלאים למועדון שלנו ואין לי ספק שהמון אוהדים מאוד קשורים אליו. הוא שחקן שאנשים קונים כרטיס עבורו, והוא מאוד התחבר למועדון, לאוהדים ולעיר. אבל נשב ונחשוב - ואם יהיה משהו להודיע, אז נודיע. אני לא יודעת אם נראה כאן שינויים גדולים - נראה נגיעות".

בסיומו של ערב מאושר, ברקת שיתפה ברגעי הלחץ: "כשדנילו אספרייה החטיא, הרגשתי התקף לב. אני לא נושמת במשחקים וכשזה מגיע לפנדלים, אז עוד יותר. יש כאן המון אלמנט של מזל, אבל יש לנו שוער פנטסטי".

מנכ"ל הפועל ב"ש גיא פרימור אמר: "מכל כיוון בב"ש מקבלים אהבה. זו עיר מדהימה של כדורגל. העונה הזו הייתה מסע מטורף, ואני אסכם את זה בשתי מילים 'רק התחלנו'. השנה הראשונה שלי פה זה רכבת הרים שדוהרת על 400 קמ"ש בלי תחנות עצירה. אני עדיין לומד יחד עם אלונה, עושים פגישות של אסטרטגיה, רוצים כל הזמן לכוון את המכונה ורק להתקדם קדימה - לא רוצים לעצור במקום ולא להסתכל אחורה".