הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

ברדה יבקש מברקת חוזה ארוך טווח בב"ש

המאמן יישאר אם יובטח לו תפקיד בכיר במערכת, גם אם יסיים את עבודתו על הקווים. רוקאביצה, אספרייה ולופס יעזבו. חטואל ושכטר ימשיכו, אברהם וכנעאן מועמדים, 3 זרים חדשים יגיעו. הרוש עשוי להצטרף להפועל ת"א. שחקנים חגגו עם הגביע עד אור הבוקר. וגם: לאן נעלם איתי שכטר בפנדלים?

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  25.05.22 - 07:13

בהפועל באר שבע חגגו הלילה (בין שלישי לרביעי) עד השעות הקטנות של הבוקר את הזכייה השלישית של המועדון בהיסטוריה בגביע המדינה. הקבוצה יצאה מאיצטדיון טדי ורק באיזור השעה 2:00 והגיעה לעיר, שם חיכו לה האוהדים. במהלך הערב, אישר ראש העיר רוביק דנילוביץ' חגיגות רשמיות והשעה תימסר בהמשך.

מלבד הבירות והשמפניות שנשפכו, הנושא העיקרי שעומד על הפרק הוא עמדת המאמן בעונה הבאה. כפי שפורסם אתמול בערוץ הספורט, אלונה ברקת ביקשה מאליניב ברדה להישאר בתפקיד והוא הביע רצון הדדי. ברדה, שימריא מחרתיים לתאילנד, העביר מסר שאביו, חיים, ינהל את המו"מ בזמן שהוא יוצא לחופשה.

על פי ההערכות, ברדה יסכים להישאר בעמדת המאמן אם יוצע לו חוזה ארוך שבמסגרתו גם אם יוחלט לסיים את ההתקשרות בין הצדדים - הוא יישאר במערכת בתפקיד בכיר. לברדה יש גם נושאים מקצועיים על הפרק שעליהם ירצה ליישר קו לפני שהוא חותם על חוזה. בסביבתו של ברדה חושבים שנכון יהיה דווקא עכשיו, אחרי שניהל בצורה נהדרת את גמר הגביע והביא את הקבוצה לרמת מוכנות גבוהה, להודיע על חזרתו לתפקיד המנהל המקצועי.

הרגעים שלפני בעיטות ההכרעה מ-11 מטרים היו רגעים מלחיצים עבור המאמן. ברדה רצה לבצע עוד חילופים שהיו לו, ולהכניס בין היתר את ניקיטה רוקאביצה ואת שגיב יחזקאל כדי לבעוט את הפנדלים, אבל הם העדיפו שלא בטענה שהם לא חמים מספיק.

בזמן שכל השחקנים היו מחובקים לפני הבעיטות, היה אדם אחד שכלל לא היה על הדשא והוא החלוץ איתי שכטר. שכטר נכנס לחדר ההלבשה, שם כיפה על הראש, וקרא תהילים. "הייתי במתח בלתי רגיל, והתחלתי להתפלל עד שאחד מאנשי הקבוצה נכנס לחדר ההלבשה ואמר לי שלקחנו גביע. כשהוא אמר לי את זה כמעט קיבלתי התקף לב".
מבחינה מקצועית דנילו אספרייה, הלדר לופס וניקיטה רוקאביצה קיבלו הודעה שהאופציות עליהם לא ימומשו והם לא ימשיכו בהפועל באר שבע. על איתי שכטר האופציה תמוממש למרות שלא הגיע למכסת המשחקים שעל פי החוזה גוררת הארכה אוטומטית. אריאל הרוש יעזוב, ככל הנראה להפועל תל אביב. האופציה על רותם חטואל מומשה.

שלושה זרים חדשים צפויים להגיע למועדון. בגזרת הישראלים, אביב אברהם ומוחמד כנעאן מוזכרים כמועמדים מובילים להגיע לבירת הנגב. בחדר ההלבשה שאלו השחקנים, ספק בצחוק וספק ברצינות, מה עם המענקים שלהם. יש לציין שרק לחלק משחקני ב"ש יש מענקי גביע בחוזה וליתר אין, וכעת הכדור בידיים של אלונה ברקת.