הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

דוניו נפרד מהחברים, רודריגס וכהן ישארו?

החלוץ הגנאי סיים את דרכו במכבי חיפה. הקשר והשוער הפכו לשחקנים חופשים ויעשו מאמצים להחתימם. גם גרשון סיים את חוזהו

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  25.05.22 - 07:58

תגיות: ליגת העל

עונה סוערת עברה על מכבי חיפה. הירוקים אמנם לא הצליחו להשלים את הזכייה בדאבל שכל כך רצו, אבל מסכמים עונה מוצלחת בה חגגו אליפות שנייה ברציפות, זכו באלוף האלופים ובגביע הטוטו, וכעת יכולים להתפנות לקיץ שמחכה להם.

חוזיהם של ג'וש כהן, חוסה רודריגס, גודסוואי דוניו ורמי גרשון הסתימו. דוניו, שהחמיץ בדו קרב הפנדלים בגמר, נפרד מחבריו לאחר שנתיים בישראל שכללו שתי אליפויות, זכייה בגביע הטוטו, אלוף האלופים והגעה לשלב הבתים של הקונפרנס ליג.

דוניו הגיע למכבי חיפה כזכור כזר שישי, בינואר שעבר היו מחשבות על שחרורו לאחר שכבש שער בודד, אך אז הגיעה הפציעה של ניקיטה רוקאביצה והגנאי סיים עונת בכורה עם 8 שערי ליגה. העונה הוא הסתפק בחמישה שערים.

שחקן נוסף שעשוי להיפרד מהאלופה הוא רמי גרשון ששיחק במדיה 5 עונות וטרם קיבל הצעה לחוזה חדש. הוא זוכה להערכה מהצוות המקצועי, על אף שאצל בכר הוא מיעט לשחק. גרשון יחגוג בקיץ את יום הולדת ה-34. גרשון זוכה להתעניינות מקבוצות אחרות, אך יעדיף להישאר בכרמל. בנוסף, חיפה לא תממש את האופציה על המגן הימני מיקאל אלפונס.

שניים שעתידם לוט בערפל הם ג'וש כהן וחוסה רודריגס. במועדון היו רוצים לראות אותם ממשיכים ויוצעו להם חוזים משודרגים. השניים כאמור הופכים לשחקנים חופשיים וינסו להגשים את החלום האירופאי או האמריקאי.