הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"ב"ש שווה לחיפה, אתמול היינו טובים יותר"

קלטינס ל-'5 באוויר': "גלזר השוער הכי טוב בארץ. ויטור אמר לי לא לדאוג"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  25.05.22 - 14:36

אתמול (שלישי) הוא חגג ניצחון על מכבי חיפה והניף גביע, והיום דוד קלטינס, שחקן הפועל באר שבע, התארח ב-'5 באוויר' ודיבר על החוויות מהתואר היוקרתי אמש, על יחסי הכוחות מול הירוקים וגם על מצבה של בית"ר ירושלים.

"חיפה קבוצה מדהימה, עשתה עונה גדולה ואני מכבד אותה, אבל אני ידעתי שאפשר לעשות את זה", סיפר, "היינו במשחק יותר טובים מהם. ספגנו גול מוזר בסוף וזה היה לא קל מנטלית אבל אני שמח שזה נגמר כמו שזה נגמר. כדורגל זה משחק של מומנטום, חיפה חזרה לחיים, זה נתן להם דרייב מטורף אבל היה לנו קהל אדיר שתמך והרים אותנו. יש לנו שחקנים מנוסים וידענו שזה עדיין תלוי בנו ונמצא ברגליים שלנו. הוכחנו המון אופי".

מי שתפס את הכותרות בסיום הוא שוער באר שבע שעם 3 הצלות בדו קרב פנדלים העניק במו ידיו את הגביע לחבריו. "גלזר נתן תצוגה הירואית", פרגן קלטינס, "הוא שוער מעולה ומגיעות לו כל המילים הטובות. הוא השוער הכי טוב בארץ. כשראינו את דנילו מחטיא הייתי ליד ויטור והוא אמר לי: 'אל תדאג, אנחנו לוקחים את זה. זה שלנו'".

"מאבק האליפות היה צמוד עד הסוף", סיפר על הקרב על הליגה, "אנחנו האמנו שזה לא נגמר עד שזה לא נגמר לגמרי מבחינה מתמטית. ידענו שאנחנו עושים עונה טובה ושאנחנו קבוצה טובה. אנחנו לפחות שווים להם, היינו יכולים לעשות יותר ובגלל זה הגמר היה חשוב לנו. היה חשוב להשאיר את העונה חקוקה בהיסטוריה".

"קצב צבירת הנקודות עם רוני היה מדהים, אבל מהרגע שאליניב ומאור הגיעו הקהל היה יותר איתנו והרגישו בטרנר אווירה אחרת וחיובית", התייחס לשינוי על הקווים, "האוהדים סוגדים להם על מה שהם עשו כשחקנים והם דוחפים את כל הקבוצה. האנרגיה החדשה הזו הורגשה. השחקנים מאוד אוהבים את אליניב ומעריכים את העבודה שלו. הוא דמות וסמל ברמות שקשה לאנשים מבחוץ להבין. נשמח אם הוא ישאר, וגם אם הוא יחזור לתפקיד מנהל המקצועי - הוא רוצה את הטוב ביותר עבור באר שבע".

על המצב המורכב של קבוצתו לשעבר, בית"ר ירושלים, סיפר: "לא קל לראות את מה שקורה בבית"ר, זה מועדון שגדלתי בו ואני מחובר שם לאנשים. אני מאחל להם את כל הטוב שבעולם, מגיע למועדון הזה יותר. בית"ר זה המועדון בו גדלתי, אני מאוד אוהב את בית"ר ויכול להיות שאחזור לשם, כן. כרגע יש הרבה אי ודאות אבל בעתיד ברור שזה יכול לקרות. אני שחקן של הפועל ב"ש ואני נותן הכל למועדון הזה. אני כרגע רוצה בהצלחה שלה, אבל ברור שגם חשוב לי לראות מה קורה בבית"ר וחשוב שהדברים שם יסתדרו".