הצטיינות יתרה: 8 לוורמוט. 9 לזהבי, כמה קיבל דמארי?

גיליון ציונים שכיף להביא הביתה. 8.5 לנאתכו. חושבים אחרת? לחצו כאן וטקבקו

מוטי פשכצקי ותומר לוי  16.11.14 - 23:34
תחילת כתבה

כדי שישראל תנצח את בוסניה צריך יום אדיר של שחקני הנבחרת ויום מזעזע של האורחת. כמה פעמים שמעתם את המשפט הזה בימים האחרונים? ובכן, הערב (ראשון) זה התגשם. שחקניו של אלי גוטמן נתנו קונצרט לפנתיאון ב-0:3 על בוסניה באיצטדיון סמי עופר. תהיו בטוחים שהם יצפו שוב ושוב בשידורים החוזרים, שבטח יופיעו בקרוב ב-5GOLD, אין אופציה אחרת.

אופיר מרציאנו - משחק יציב ושקט כמו בשני המשחקים הראשונים בקמפיין. הציל את הנבחרת כמה פעמים בהדיפות יפות. חייב לעבוד יותר על היציאות לכדורי הגובה. הציון: 7.

אייל משומר - המשיך את היכולת הטובה מהמשחקים מול קפריסין ואנדורה. אחרי הרבה שנים עושה רושם שאלי גוטמן מצא מגן ימני קבוע. הציון: 7.

טל בן חיים - התחיל בהססנות וספג צהוב מוקדם אבל כמו תמיד היה במקום הנכון ובזמן הנכון בהתקפות המעטות של הבוסנים. אין לו תחליף. הציון: 7.

איתן טיבי - מהיר, אגרסיבי, משתפר ממשחק למשחק. המשיך את היכולת הטובה מהליגה. הציון: 7.

עמרי בן ברוש - לוקה במשחק ההתקפה, אבל מבחינה הגנתית הוא המגן השמאלי הטוב בישראל. היום כבר כולם מבינים שהניסיונות בעבר לשחק איתו כבלם היו מיותרים ולא נכונים. (הוחלף בדקה ה-78). הציון: 7.

שרן ייני - לא בלט יותר מדי והשקיע בשמירה על פיאניץ' שלא הורגש. כמו במשחק מול קפריסין גם הערב, משחק טוב לשחקן מכבי ת"א. הציון: 7.

ביברס נאתכו - כבר שני קמפיינים שכולם מצפים לפריצה של ביברס נאתכו. הערב זה הגיע. היה בכל מקום במגרש והנהיג את החברים בלבן. משחק מצוין לליגיונר הבכיר של ישראל. (הוחלף בדקה ה-74). הציון: 9.

גילי ורמוט - לא נתן לביקורת על שיבוצו בהרכב להשפיע עליו, להיפך. היה מאוד מעורב בהתקפות של הנבחרת, כבש את השער הראשון והראה שמקומו ב-11. (הוחלף בדקה ה-70). הציון: 8.

ערן זהבי - כשערן זהבי מתעסק רק בכדורגל, אין אף שחקן שמשתווה לו בכדורגל הישראלי. אחרי הסערה סביבו, כוכב מכבי בישל פעם אחת וכבש את השלישי שלו במדים הלאומיים והוכיח שאין לו תחליף. אפשר היה לוותר על ה'פיו פיו'. הציון: 9.

טל בן חיים - עוד משחק מעולה לקשר חלוץ מכבי ת"א שהתעלל במגן הימני של הבוסנים וגרם להחלפתו במחצית. כוח הפריצה והמהירות שלו לא ישאירו אותו הרבה זמן בארץ. הציון: 7.5.

עומר דמארי - מכונת השערים מהליגה האוסטרית ממשיך בקמפיין הנהדר שלו. עוד שער לאוסף. בכושר הזה תומר חמד יצטרך לחכות עוד זמן רב להזדמנות שלו. הציון: 8.

אלי גוטמן - למד את הבוסנים מצוין. הבחירה בוורמוט ולא ברפאלוב הצדיקה את עצמה. שיחק התקפי, גרם לקהל להנות בכל רגע במגרש והוכיח שוב שהוא המאמן הישראלי הכי טוב שיש. הציון: 9.

מחליפים
ליאור רפאלוב (נכנס בדקה ה-70 במקום ורמוט) - אין ציון.
ניר ביטון (נכנס בדקה ה-74 במקום נאתכו) - אין ציון.
אופיר דוידזאדה (נכנס בדקה ה-78 במקום בן הרוש) - אין ציון.