"עטר וסבע? גם אני רבתי 50 פעמים בחודש בקריירה"

הרצוג מרוצה מהניצחון: "גאה בנבחרת, אבל יש לנו הרבה עבודה"

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  15.10.18 - 00:22
תחילת כתבה

המון סימני שאלה צצו עם מינויו של אנדראס הרצוג למאמן הנבחרת והערב (ראשון), אחרי ניצחון שני ברצף שקירב אותה לפלייאוף ליגת האומות, אפשר להגיד שהוא הפיג חלק נכבד מהם. ישראל השיגה 0:2 ענק על אלבניה תוך שהיא מציגה משחק קבוצתי מרשים ונתנה לנו סיבה לחלום בגדול.

"זה היה משחק חשוב מאוד עבורנו. עכשיו יש לנו שש נקודות ואנחנו במצב טוב, אבל נישאר לנו משחק קשה מול סקוטלנד", הרגיע הרצוג, והודה: "כמובן שבשורה התחתונה אני מאוד מרוצה. אני גאה בנבחרת, אבל צריך להשאר עם רגליים על הקרקע ולזכור שאנחנו לא הכי טובים בעולם ויש עוד הרבה עבודה".

"אלבניה פתחה טוב יותר, אבל במחצית השנייה, כשהיינו ביתרון, ידענו לתת את כל הלב והנשמה. זה נראה טוב יותר וזה מה שנתן לנו את הניצחון", פרגן הרצוג לשחקניו והוסיף: "לפני חודשיים כשהגעתי לפה, לא חשבתי שהנבחרת יכולה לשחק שני משחקים רצופים בקצב כזה בתוך כמה ימים, אבל היום הוכח לי שטעיתי".

הרצוג נשאל גם על הוויכוח בין דיא סבע לאלירן עטר אחרי הניצחון על סקוטלנד וטען: "זה לא היה עניין גדול, גם אני רבתי 50 פעמים בחודש בקריירה שלי. ברור שלא הייתי מרוצה מהסיטואציה שהייתה, אבל זה יכול לקרות ואלו דברים שקורים באמוציות של המשחק".

הרוש היה טוב מאוד, הוא גם סיפק מספר הצלות וגם בישל את הגול", פרגן מאמן הנבחרת לשוער וחתם: "הקהל היה פקטור משמעותי בניצחון, אני רוצה להודות להם על כל האווירה שעזרה לנו".