ההמלצה: לממש את האופציה על רוטנשטיינר

בהתאחדות מרוצים מעבודת המנהל הטכני, שטרם השיב

תומר לוי
תומר לוי  06.02.19 - 15:08
תחילת כתבה

חברי הוועדה המקצועית של ההתאחדות לכדורגל המליצו פה אחד לממש את האופציה על המנהל הטכני, ווילי רוטנשטיינר, לשנתיים נוספות, כך על פי הודעת הארגון. על פי ההתאחדות יש "שביעות הרצון גדולה מעבודתו ואמון הגדול בדרך המקצועית שהוא מוביל". האוסטרי הבטיח להחזיר תשובה בתוך כשבוע. אם ייענה להצעה, תביא הוועדה המקצועית את המלצתה לאישור המתחייב של הנהלת ההתאחדות.

עוד קודם לכן, הוועדה המקצועית התכנסה לישיבה עם רוטנשטיינר, שסקר בפני הנוכחים, יו"ר ההתאחדות היוצא, שינו זוארץ, אלי אוחנה, עו"ד מורן מאירי, דרור קשטן, שרון ניסנוב וסמנכ"ל ההתאחדות, אבי לוי את התכניות המקצועיות שלו לשנים הקרובות. בין היתר, סקר המנהל הטכני  את ההכנות המקצועיות של הנבחרת הבוגרת לקראת פתיחת קמפיין מוקדמות אליפות אירופה 2020, עדכן לגבי הליך בחירת מאמן הנבחרת הצעירה והציג את תכנית הסמכת המאמנים.

כזכור, רוטנשטיינר היה זה שהמליץ על מינויו של אנדראס הרצוג למאמן הנבחרת. האחרון הוביל את הכחולים-לבנים למקום השני בליגת האומות ולא הצליח להעפיל אוטומטית לפלייאוף. רוטנשטיינר נמצא בימים אלה בתהליך גיוס מאמן לנבחרת הצעירה, בעקבות העזיבה של מרקו בלבול למכבי חיפה. בין המרואיינים היו חיים סילבס, יובל נעים, ירון הוכנבוים ועמיר תורג'מן.

הדפס