מענקי שחקני הנבחרת על עלייה ליורו: 1.2 מיליון יורו

חשיפה: זוארץ ייפגש עם נאתכו, ייני וזהבי אחרי המשחקים מול לטביה ופולין. בהתאחדות סירבו לבקשת רוטנשטיינר למחנה אימונים באוסטריה. היעד החדש: גרמניה בסוף מאי

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  26.03.19 - 07:02
תחילת כתבה

שחקני נבחרת ישראל יקבלו מענקים בסך 1.2 מיליון יורו במקרה של עלייה ליורו 2020. יו"ר ההתאחדות לכדורגל, שינו זוארץ, ייפגש עם הקפטן ביברס נאתכו וככל הנראה גם עם הוותיקים שרן ייני וערן זהבי כדי להודיע על ההחלטה ולקבל את הסכמת השחקנים.

"אנחנו צריכים להתעסק במשחקים הבאים ולא בשטויות", אמרו שחקני הנבחרת והודו שמאז שזוארץ נכנס לתפקיד, הם מרגישים יו"ר יותר מעורב שבעיקר מאפשר להם את כל התנאים להצליח. אגב, עושה רושם שהלחץ על זוארץ עובד ולא מן הנמנע שהיו"ר שהודיע כי לא ימשיך מעבר ליוני, יישאר בסופו של דבר לתקופה נוספת.

בינתיים, בהתאחדות לכדורגל סירבו לבקשת ווילי רוטנשטיינר לקיים מחנה אימונים באוסטריה. בהחלטה שהועברה למנהל הטכני נאמר כי לא ייתכן שמחנה אימון יהיה במדינה בה נבחרת מתחרה באותו בית של ישראל וכי אנשי תקשורת יפריעו לשקט שהנבחרת צריכה כדי להתכונן למשחקים הבאים.

התקציב לנסיעה כבר אושר ועל פי ההערכות המחנה ייערך בגרמניה בסוף מאי. הסיבה שלא מתקיים מחנה אימונים בארץ הוא הרצון להרחיק את השחקנים מהתקשורת ומהסביבה הקרובה כדי להתרכז במשחקים הבאים מול לטביה ופולין והרצון שלא לטוס מספר שעות עד ללטביה.

כפי שפורסם בערוץ הספורט, רוטנשטיינר יבקש להשאיר את אנדי הרצוג בתפקיד לשנתיים נוספות. בהתאחדות רואים בכך החלטה נכונה וצפויים לאשר אותה. "אנדי הוא האיש הנכון לכדורגל הישראלי היום וצריך להבטיח את הישארותו בלי קשר לתוצאות לעוד שנתיים", אמרו בהנהלת ההתאחדות.