קונסטנטין וטיבי בתמונת סגל הנבחרת ללטביה ופולין

אנדי הרצוג יפרסם את הרשימה ביום חמישי. פרט לחוליית ההגנה, המאמן לא צפוי לבצע שינויים רבים נוספים. ניר ביטון ישוב, דור מיכה לא כשיר. בן שהר יוזמן במקום דאבור?

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  21.05.19 - 12:46

תגיות: נבחרת ישראל

תחילת כתבה

מאמן נבחרת ישראל, אנדי הרצוג, יפרסם מחרתיים (חמישי) את הסגל לקראת צמד המשחקים מול לטביה ופולין בחודש יוני במסגרת מוקדמות יורו 2020. המאמן האוסטרי לא מתכנן כהרגלו יותר מדי שינויים. ניר ביטון, שנגרע מהסגל למשחקים מול סלובניה ואוסטריה בגלל פציעה ברגע האחרון, ישוב למדים הלאומיים.

כמו כן, בלם מכבי ת"א, איתן טיבי, שמציג יכולת מצוינת לאחרונה, צפוי לקבל זימון מחודש. חאתם עבד אלחמיד או שי קוסטנטין יקבלו זימון גם כן. החלוץ, מואנס דאבור, הודיע שלא ישחק מול נבחרת פולין בשל חתונתו, והוא יגיע רק למשחק מול לטביה. בעקבות כך, עושה רושם שמלך השערים של הליגה, בן שהר, יוזמן לנסיעה. דור מיכה הפצוע לא יהיה כשיר למשחקים, ובשל כך לא יוזמן.

הליגיונרים שסיימו את העונה, דוגמת תומר חמד ועמרי בן הרוש, עורכים אימונים אישיים עם מאמן הכושר של הנבחרת, ערן שדו. שחקנים נוספים כמו ביברס נאתכו ובירם כיאל יצטרפו בקרוב לשניים, וייתכן שגם מנור סולומון.

הנבחרת תצא ב-30 במאי למחנה אימונים קצר בגרמניה, המרוחק ממינכן כשעה וחצי נסיעה וקרוב לגבול עם אוסטריה. משם תצא הנבחרת במטוס חכור ללטביה, ויממה אחרי המשחק תמריא לפולין למשחק מול הנבחרת הפייבוריטית בבית.