הרוש על ההפסד בפולין: "קרה לגדולים ממני"

שוער הנבחרת אחרי התבוסה: "היו פעמים רבות שעזרתי". ביקורת על השוער: "אולי היה עדיף ללכת על מרציאנו"

תומר לוי
תומר לוי  11.06.19 - 15:22
תחילת כתבה

אכזבה גדולה בנבחרת ישראל מהתבוסה 4:0 לפולין בוורשה, ובמיוחד מההתפרקות במחצית השנייה. "בראש ובראשונה, זה כנראה פועל יוצא של הרבה שחקנים שלא שיחקו בקבוצות שלהם, וכאן שיחקו בשני משחקי בשלושה ימים", אמרו בנבחרת. "יכול להיות שנגד פולין זה כבר היה יותר מדי. ועדיין, אם זהבי היה מבקיע במחצית הראשונה, אולי היינו מדברים אחרת".

השוער אריאל הרוש ספג ביקורות על חלקו בשני השערים האחרונים של הפולנים, ובנבחרת אמרו: "מותר שלשוער יהיה משחק אחד פחות טוב בקמפיין. עד עכשיו הוא היה מצוין, אבל שוב עולה השאלה אם אולי אחרי כל כך הרבה זמן שהוא לא שיחק, היה עדיף ללכת על מרציאנו".

"הפסד מאוד מאכזב אתמול לנבחרת שלנו", סיכם הרוש עצמו בפוסט מיוחד ברשתות החברתיות. "בפן האישי, יש גם ימים כאלה בהם לא הכל מתחבר והולך כמו שאני רוצה. זה קרה לגדולים ממני. היו פעמים רבות שעזרתי לנבחרת בניצחונות חשובים מאוד והפעם לצערי לא הצלחתי. תודה לכולם על ההודעות והחיזוקים, זה נותן לי את הכוח להמשיך קדימה ולעבוד חזק יותר. בעזרת השם אחזיר לנבחרת בגדול בהמשך. אנחנו צריכים אתכם איתנו בספטמבר בטוטו טרנר להמשך הקמפיין החשוב שלנו בדרך ליורו 2020".

שחקן נוסף שספג ביקורות היה עומרי בן הרוש. בנבחרת טענו שהוא לא הצליח להוות תחליף הולם לטאלב טוואטחה, ולא הורגש לא בהתקפה ולא בהגנה. בירם כיאל, שהוחלף בגלל חבטה שספג בראשו, לא חש בטוב לאחר המשחק.

שחקנים בנבחרת הרגיעו: "זה המשחק הכי קשה בבית. הפסדנו, אבל אנחנו עדיין במקום השני ועם הפנים קדימה. אם היו אומרים לנו שזה יהיה מצב הבית אחרי ארבעה משחקים, היינו אומרים תודה וסותמים את הפה". אחד מהם אמר: "חזרנו לפרופורציות. בספטמבר, המשחק בבית מול מקדוניה הצפונית יהיה כמו גמר גביע".

המאמן, אנדי הרצוג והמנהל המקצועי, וילי רוטרשטיינר, ביקשו מהשחקנים להרים את הראש: "יש לנו עוד הרבה עבודה, מסתכלים קדימה".