חשיפה: חברי ועדה מקצועית של איגוד השופטים זומנו לוויצמן יער

תקדים בגלל ההדלפות. חלק מהמעורבים בפרשיה יעבור בדיקת פוליגרף. ההתאחדות: "הנושא בבדיקה"

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  14.06.19 - 13:04
תחילת כתבה

חשיפה: פרשת שחקני הנבחרת שעזבו את המלון בוורשה ללא רשות עוד לא גוועה לחלוטין, וכבר פרשה נוספת מסעירה את ההתאחדות לכדורגל. הפעם, מדובר בפרשה הקשורה באיגוד השופטים.

לראשונה בהיסטוריה, חברי ועדת השיבוץ של איגוד השופטים זומנו לחקירה במשרדי חברת החקירות 'ויצמן יער' בשל הדלפות שיצאו לאחרונה לתקשורת. בין היתר מדובר בשיבוצי שופטים שפורסמו בערוץ הספורט לפני שהועברו אפילו לשופטים עצמם. יו"ר הוועדה המקצועית, טלאל דראוושה, יעקב רקוטש, יוסי בנישתי ויריב טפר הם אלה שזומנו לחקירה, כולם חברי ועדת שיבוץ. , חברי הוועדה המקצועית, חיים יעקב וגיא ברגר, כמו גם רונית תירוש ולירן וקסברגר, לא זומנו.

חברי הוועדה המקצועת, להוציא את יושבת ראש, רונית תירוש, הגיעו בזה אחר זה למשרדי החקירות ותושאל במשך מספר דקות. גורמים במשרד החקירות אישרו את קיום החקירה. נכון להבוקר חברי הוועדה המקצועית רק תושאלו, אבל לא נפסלה אפשרות להעביר את כולם בדיקת פוליגרף כשחלק מהם הביע נכונות לעבור את הבדיקה.

בהתאחדות מסרו בתגובה: "לנוכח הדלפה שעניינה חשיפת שיבוץ השופטים למשחקים טרם פרסום רשמי החליטו יו"ר האיגוד רונית תירוש והמנכ"ל יריב טפר להוציא חקירה והנושא בבדיקה".