זהבי עדכן את הרצוג: הפציעה לא חמורה

החלוץ יהיה כשיר לספטמבר. וגם: הביקורת של סטויקוביץ'

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  05.08.19 - 16:49
תחילת כתבה

בעוד חודש בדיוק תארח נבחרת ישראל את מקדוניה וארבעה ימים לאחר תתארח אצל סלובניה לשני משחקים קריטיים במסגרת מוקדמות יורו 2020. אנדי הרצוג שוב יבנה על הכובש המצטיין של המוקדמות עד כה, ערן זהבי, אך ייתכן שחלוץ גואנגז'ו R&F לא יגיע בכשירות מלאה.

בסין מדווחים כי זהבי עלה עם פציעה למשחק האחרון של גואנגז'ו R&F במסגרת הליגה הסינית ולכן הוחלף בדקה ה-66. על פי מאמנו, דראגן סטויקוביץ', הוא יעבור בדיקה שתקבע את חומרת הפציעה, אבל זהבי עדכן את ראשי הנבחרת והסביר להם שלא מדובר בפציעה חמורה שאמורה לגרום לו להחמיץ את המשחקים הקרובים.

אגב, לאחר ה-2:2 מול ג'יאנגסו סונינג לסרבי היו טענות לכושר של השחקנים: "הם נראו עייפים במחצית השנייה, זו הייתה ההרגשה שלי על הספסל". כזכור, לאחרונה מונה ערן שדו, מי שעבד באופן אישי עם זהבי, למאמן הכושר של הקבוצה. סטויקוביץ' הוסיף: "לפעמים, אם מתאמנים יותר מדי, הגוף לא עומד בזה. אני לא רוצה שזה יקרה לשחקניי".

זהבי עצמו נשאל על הפציעה וענה בחיוך שהוא מרגיש בסדר. סטויקוביץ' נשמע קצת יותר מודאג: "אם הפציעה שלו חמורה, זה ישפיע על הקבוצה. הדבר החיובי הוא שזהבי כבש, למרות שהיה לו רק רגל אחת כשירה. אולי הוא צריך רק רגל אחת בשביל לכבוש. הוא צריך לנוח ולא לעבור אימונים מפרכים".