"לקאזט הבא": וייסמן זוכה למעקב באנגליה

דיווח: טוטנהאם, ווסטהאם ולסטר עוקבות אחרי החלוץ הלוהט

מערכת אתר ערוץ הספורט  10.10.19 - 11:29
תחילת כתבה

שון וייסמן התחיל את הקריירה האירופית שלו רק לפני חודשים ספורים, אבל הוא לא היה צריך יותר מדי זמן כדי להשפעה ולייצר כותרות. 11 שערים כבש החלוץ הישראלי בתשע הופעות בליגה האוסטרית במדי וולפסברגר (ועוד חמישה בגביע ואחד בליגה האירופית), מה שכבר הוביל למעקב מצד מועדונים גדולים הרבה יותר.

על פי דיווח, נציגים של טוטנהאם, צ'לסי, ווסטהאם ולסטר סיטי נשלחו לעקוב אחר חלוץ נבחרת ישראל. באתר הבריטי "HITC" הגדילו לעשות ופנו לעיתונאי כדורגל אוסטרי, שמכיר מקרוב יותר את וייסמן, כדי שיתאר את היכולות של השחקן לקראת, אולי, מעבר לפרמיירליג בעתיד.

"לא קל לתאר את סגנון המשחק של וייסמן, יש לו קצת מכל דבר", פתח העיתונאי פביאן זרשה, "הוא יכול להיות מאוד אגרסיבי והוא קטלני מאוד מול השער. מצד שני, אין לו יכולות יוצאות דופן, מלבד יכולת הכיבוש. הוא לא מאוד גבוה, לא מהיר בצורה מיוחדת. קשה להשוות בין שחקנים, אבל מישהו שנראה די דומה במבנה הגוף ובתנועה שלו זהו אלכסנדר לקאזט".

וייסמן אולי לא הותיר חותם מיוחד בתקופתו בכדורגל הישראלי, אבל כעת - אחרי חודשים ספורים באוסטריה - כבר זוכה להיות מוזכר באותה נשימה עם שם כמו לקאזט, חלוץ נבחרת צרפת וארסנל. "אני מניח ששחקנים עם סטטיסטיקה סנסציונית כמו שלו נוחתים אוטומטית ברשימות הסקאוטינג של המועדונים הגדולים. אם הוא ימשיך להבקיע בקצב הזה, המעבר שלו מוולפסברגר יהיה בלתי נמנע", סיכם זרשה.