אלחמיד ייבדק. יחמיץ את משחקי הנבחרת?

שחקן סלטיק סובל מרגישות. טוואטחה בספק לפולין ומגן באר שבע בתמונה. שחקנים שב'סטנד ביי' התבקשו שלא לצאת לחופשות

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  08.11.19 - 10:15
תחילת כתבה

מאמן נבחרת ישראל אנדי הרצוג שלח הבוקר (שישי) את רשימת השחקנים שיהיו ב'סטנד ביי' לצמד המשחקים מול פולין וצפון מקדוניה. מדובר בשחקנים שיזומנו אם שחקנים שכבר נכללו בסגל הקיים ייפצעו או לא יוכלו ליטול חלק בשני המשחקים הקרובים. השחקנים שבהמתנה התבקשו שלא לסגור חופשות ולהיות זמינים למען הנבחרת. מדובר בדור מיכה, בן ביטון, בן שהר ואלמוג כהן.

טאלב טוואטחה הפצוע יגיע לארץ וייבדק. אנדי הרצוג שוחח עם הרופא של לודוגורץ, אשר הודיע לו כי רק ביום שלישי יוכל המגן להתחיל להגביר קצב. אם טוואטחה ירגיש כאב, הנבחרת תישאר עם 23 שחקנים בסגל. כאב הראש המרכזי של הרצוג הגיע בדקה ה-83 במשחק אתמול בין לאציו לסלטיק, כשהמגן הישראלי חאתם עבד אלחמיד הוחלף בניר ביטון והחזיק את השריר המחבר למפשעה. בנבחרת מקווים שלא מדובר בפציעה חמורה. אם אלחמיד וטוואטחה לא יהיו כשירים, יזומן שחקן הגנה נוסף.

בצד החיובי, הרצוג צפה במשחק של סביליה והיה מרוצה מכושרו של מואנס דאבור שכבש צמד ובישל שניים נוספים בניצחון הגדול של הספרדים. דאבור וזהבי צפויים לפתוח יחד מול פולין כשנדמה שדיא סבע יירד לספסל לטובת בירם כיאל. במשחק במקדוניה הצפונית הכוונה היא כבר לשחק יותר התקפי, וכמו מול לטביה להמשיך לתת קרדיט לסבע עם חברו מגוואנגז'ו R&F.