רפאלוב הצהיר: "יכול להיות שאקבל זימון"

ישוב לנבחרת אחרי 3 שנים? הקשר: "זכות גדולה, אשמח להגיע"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  27.02.20 - 08:08
תחילת כתבה

כמה חיכינו לראות את נבחרת ישראל מגיעה למעמדים מרגשים, כמה כישלונות עברנו בדרך, וייתכן שעוד חודש התקופה הרעה תגיע סוף סוף לסיומה. הנבחרת תצא לסקוטלנד, שם תפגוש את הנבחרת המקומית למשחק בודד, בו תקבל הזדמנות גדולה להעפיל לגמר הפלייאוף ממנו ניתן לעלות ליורו. כעת, נשאלת השאלה עם מי אנדי הרצוג יצא למלחמה הזאת?

אז כמובן שיש שמות שבטוח נראה שם, דוגמת ערן זהבי, ויש כאלה שבטוח לא נראה, דוגמת מונאס דאבור הפצוע - אבל מה לגבי אלה שמתנדנדים? הערב (רביעי), אחרי שלוש שנות היעדרות מהמדים הכחולים-לבנים, ליאור רפאלוב העניק ראיון לתכנית 'מגרש פתוח' וסיפק הצהרה מפתיעה: "יכול להיות שאקבל זימון ואהיה על המגרש כדי לעזור לחברים".

"מצפה לנו משחק קשה מול סקוטלנד, היא תהיה הפייבוריטית", המשיך ואמר רפאלוב. "וגם אם לא אקבל זימון, זה בסדר. זאת זכות גדולה לייצג את הנבחרת במעמדים כאלה ואני אשמח להיות שם. אני מבין ויודע שנבנה סגל בתחילת הקמפיין, איתו מקבלי ההחלטות רצו להמשיך הלאה. אמנם נותר טעם מריר אחרי התוצאות הפחות טובות, אבל כן היו משחקים טובים. עקבתי אחרי המשחקים והיו דברים חיוביים בזכות השיטה החדשה, יש עדיין סיכוי להעפיל לטורניר גדול".

כשנשאל אם זהבי מסוקר יותר ממנו, ענה שחקנה של אנטוורפן: "כל אחד בוחר את דרך החיים שלו, אני לא אחד שאוהב 'שואו אוף'. אני אבא לשלושה ילדים וכל כולי עסוק בכדורגל, בחיי המשפחה ובעסק שפתחתי פה. אין לי זמן ואנרגיות לתת את תשומת הלב שצריך לתת לתקשורת בישראל. לצערי זה פחות מסוקר בישראל, אבל האהדה והיחס שאני מקבל בבלגיה היא מעל ומעבר".

"איך אני שומר על עצמי?", המשיך רפאלוב. "משתדלים לשמור על הגוף כמו שצריך, לעשות מתכונת אימונים ותזונה שונים מבעבר וזה מצליח. אני מקווה להמשיך עם זה כמה שיותר זמן. גמר הגביע? היה כיף להעפיל. היה קרנבל בעיר בגלל שהרבה שנים הקבוצה, שנבנית מחדש בשלוש השנים האחרונות, לא הייתה במעמד הזה. יחד עם עוד שחקני מפתח אנחנו מצליחים להוביל את אנטוורפן להישגים מרשימים ובסופו של דבר ננסה להביא את התואר לעיר ולקבוצה".

על הפיקנטיות שבמפגש מול קלאב ברוז', איתה זכה בגביע ושתי אליפויות, הוסיף וסיכם: "יהיה יום מיוחד לשחק בגמר הגביע מול ברוז'. יהיו רגשות מעורבים, אבל משריקת הפתיחה אהיה דרוך כדי להשיג את הניצחון. בלי שום קשר לצד הרגשי, ברוז' קבוצה חזקה שהוכיחה את עצמה בליגת האלופות וגם בליגה האירופית מול מנצ'סטר יונייטד".