הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

הרצוג למנכ"ל ההתאחדות: "רוצה להישאר ומוכן לקצץ"

המאמן הלאומי הבהיר כי שוחח עם משפחתו, והוא מעוניין להמשיך. ההחלטה הסופית: רק במהלך חודש מאי. במידה שהאוסטרי יעזוב, המועמדים: אבוקסיס, בכר או דראפיץ' וברדה

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  23.04.20 - 06:11
תחילת כתבה

אנדי הרצוג רוצה להישאר בנבחרת ישראל: מנכ"ל ההתאחדות לכדורגל, רותם קמר, שוחח באמצעות אפליקציית זום עם המאמן, כמו גם עם המנהל המקצועי, ווילי רוטנשטיינר. בשיחה, שמע המנכ"ל מהרצוג כי שוחח עם משפחתו והוא מעוניין להמשיך בתפקידו. מנכ"ל ההתאחדות העביר מסר לפיו בשל המצב הכלכלי, הקיצוץ בשכר המאמן הלאומי הבא יהיה משמעותי. המאמן הלאומי הגיב בבירור: "רוצה לאמן ומוכן לקצץ. מבין את הסיטואציה. אלו רגעים שכולם צריכים להבין שעליהם לבוא אחד לקראת השני".

רוטנשטיינר, כפי שפורסם בערוץ הספורט, המליץ על חברו האוסטרי גם לקדנציה הבאה. קמר, ששוחח עם היו"ר אורן חסון, הבהיר עוד בשיחה שההחלטה הסופית לא תתקבל בעת סיום חוזהו של הרצוג, דהיינו בתחילת מאי; היא תתקבל רק כמה ימים אחר כך, לאחר שיבינו בהתאחדות מצד אופ"א מתי יתקיימו המשחקים המיועדים. מצד שני חסון והוועדה המקצועית חושבים שמן הראוי יהיה לקבל החלטה בקרוב ולא להמתין יותר מדי. "נראה שבאשר להרצוג, הכל תלוי במו"מ הכספי" אמר גורם בהתאחדות.

במידה שהרצוג לא יישאר, ברק בכר נחשב למועמד המוביל להחליפו. גורמים שונים מנסים לדחוף את יוסי אבוקסיס לתפקיד. אבל גורמים אחרים טוענים כי מדובר במאמן הגנתי שטרם הצליח במועדונים גדולים. שם נוסף שעלה למקרה והרצוג לא יסכים לקיצוץ, או יותר נכון שניים, הם הצמד סלובודאן דראפיץ' ושי ברדה (כיום במכבי נתניה) שרוטנשטיינר מאוד אוהב את פילוסופיית הכדורגל שלהם.